Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какъв фотоапарат
Автор: denis.vasilev   
Дата:   02-01-10 00:54

Здравейте на всичкии :) За много годинии [beer] ! ! !
Тъй като съм начинаещ и не съм много наясно , искам да ми препоръчате какъв апарат да си взема :)[shtrak] [shtrak][shtrak]
Имайки впредид че съм на 17 [smilie25] , бих искал нещо средно , не много професионален :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: pc_genius   
Дата:   02-01-10 00:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: denis.vasilev   
Дата:   02-01-10 01:02

даа точно такова търся .... но марка... модел... защото по принцип бих искал да е канон или сони... но може и други
искам да се правят хубави снимки [shtrak]
да може да снима ей така поне [smilie3] [smilie25] https://photo-forum.net/i/1237957



Публикацията е редактирана (02-01-10 01:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: mbs   
Дата:   02-01-10 01:36

След като имаш снимка за ориентир, пиши ЛС на автора, за да разбереш с какво е снимана (Доколкото разбирам или Сигма, или Пентакс). Разгледай и ТУК .[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: darksorrow   
Дата:   02-01-10 01:37

вземи.се.хвани.да.четеш. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: suggs   
Дата:   02-01-10 08:30

Здрасти,
Ето ти един добър не много професионален апарат: Pentax K-x. Разгледах снимките в профила ти, и смятам, че ще ти върши работа.
А за да почнеш да правиш снимки като тази, която си цитирал, ще ти трябват и 1-2 подходящи обектива, и малко опит.
Успех с избора.


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: Mec   
Дата:   02-01-10 09:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: джъмбо   
Дата:   02-01-10 10:07

А за фотоапата, какъвто и да купиш пак ще се прекараш, та гледай поне да е по-евтин.

още един довод че при някои ЗАУ то а не техниката е виновна [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: ittv   
Дата:   02-01-10 11:59

не си дал бюджет, но според мен за 650-700лв може да си вземеш един Никон Д60 на старо + 2 обектива, един китов 18-55 да си пуцаш пейзажчета и един 50мм/1.8 да си правиш портретчета с боке такива каквито искаш.

Това например е желязна оферта:

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=320352&t=320352&phorum_uriauth=


За още малко парички ще си вземеш 2-та обектива, които споменах по-горе.

Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: vnvas   
Дата:   02-01-10 12:14

Имайки впредид че съм на 17 , бих искал нещо средно , не много професионален

Пич не се набутвай с пари за DSLR ,щото не се знае колко и дали те бива за фотография. Купи си едно турбосапунерче za 300лв от сорта на Panasonic FZ серията , Olympus UZ серията снимай 2-3 години и ако още си запален тогава се хвърляй на DSLR ,който иска отделни обективи за всяка ситуация.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: ittv   
Дата:   02-01-10 12:40

с малката разлика, че като си купи сапунерче, няма да може да снима портрети, каквито е показал, че иска и така или иначе ще си купи ДСЛР в последствие, само че ще се е набутал с един друг фотоапарат преди това [ezik] С един китов и един 50 ще може да си снима както пейзажи, така и портрети (гледам към такива снимки се насочва), а не е ясно за панасоник дали няма да даде почти същите пари, ама колегата по-горе си приказва, колкото само да се намира на работа, а надали е поразгледал какво снима автора на темата и какъв портрет е дал за пример [smilie19] айде като няма да помагаме като хората поне да не объркваме хората [smilie23]

И не мисля, че апарат като Д60 е много професионален, ако колегата по-горе си мисли така явно толкова си и разбира, ама дай да даваме акъл дето го нямаме !!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: denis.vasilev   
Дата:   02-01-10 15:13

единствено пенаткс-а ми хареса като характерситкики ... дори снимките с обективите са супер... най-вероятно към него ще се насоча [smilie24] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: digitalgab   
Дата:   02-01-10 16:07

Добре композира момчето, ако не е чел в книгите значи си го има по начало виждането, с по хубава техника още по добре, успехи желаем!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: fotoM   
Дата:   02-01-10 16:52

Добър избор е "ОЛИМПУС",по-новите модели(Е-520,Е-620),намират се и втора употреба на добри цени!...в базара!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: Mec   
Дата:   02-01-10 16:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат
Автор: denis.vasilev   
Дата:   02-01-10 17:57

аа сега видях един Panasonic DMC-FZ20 и прочетох за неговия обектив..
някаква препоръка относно него..
макар че единственото нещо което ме спира е факта че има 5 мегапиксела.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »