Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 безплатен фотошоп ??
Автор: aya   
Дата:   08-12-09 14:08

има ли версии на фотошоп, които да се "фрии" :)
и от къде може да се изтеглят?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: victory13   
Дата:   08-12-09 14:12

фрий, фрий, колко да са фрий...
изтегляш от адобе официалната версия... ползваш колкото е срока там за фрий... 1. харесва ти - борба със съвестта - ключ от замунда, арена, наносет, пирати, и др...2. не ти харесва - триеш...
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-12-09 14:13

има
елеметнтс
обикновено идват като екстра към някой скенер или (последно май имах такава с един таблет ваком)друго

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Blackthrone   
Дата:   08-12-09 14:13

1a) без борба със съвестта... и пак ключ ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: green_star   
Дата:   08-12-09 14:14

пробвай GIMP - it's free

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   08-12-09 14:16

фотошоп безплатен няма.
Има такива които приличат. Една част приличат на безплатни, и друга част която приличат на фотошоп.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-12-09 14:18

бай безплатен си има... със скенера ми за 440 лв дойдоха 3 винбози версии и 1 маковска....

като всяка си бе със собствен номер... та ги подарих на който си поиска тогава....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   08-12-09 14:23

Първо, той не е безплатен, второ на този на които си го подарил е точно толкова легален, колкото изтегления от замунда.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: victory13   
Дата:   08-12-09 14:23

блак, тя тази лека схватка е с предизвестен изход... все пак тя е в къде къде по-лека категория [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   08-12-09 14:23

Има Students edition за 299 USD [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-12-09 14:26

легален си е има си сериен номер [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] който не е еднакъв с тоя който е на другия диск....

говорим за фотошоп елементс който е достатъчен за фотографите ама нали тук сме свикнали на замундския и затова не се тачи

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   08-12-09 14:30

аха, гледай да не направиш на някои лоша услуга с тези подаръци просто.
По тази логика, че фотошоп не ни трябва, елементс е достатъчен, гимп пък е безплатен...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: photostoykov   
Дата:   08-12-09 15:23

@aya: Отскоро събирам за тестване абсолютно безплатни програми за обработване на изображения.
На първо четене една от най-сполучливите се оказа Paint.NET.
Има приятен, изчистен и интуитивен интерфейс, локализирана е 100% на български език.
Съдържа почти всичко важно от Photoshop, но не може да конвертира RAW-файлове.
В резултат на същото търсене стигнах до извода, че най-добрият за сега безплатен RAW-конвертор е Raw Therapee.

Опитай с моите предложения, може пък да ти хареса...

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aya   
Дата:   08-12-09 15:24

мерси за отговорите, дадохте ценни съвети...
трябва да е нещо легално, за това става въпрос, пък ако ще и да е някоя орязана версия - колкото за реставрация на снимки...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-12-09 15:29

я ми кажи като фотограф как на всяка снимка правиш по 5 леъра и обработваш цмик пространства..... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   08-12-09 15:38

като фотограф не съм отварял фотошоп от ужасно много време, но очевидно се пита за фотошоп[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   08-12-09 16:28

ГИМП е безплатния фотошоп

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-12-09 16:31

Джъмбо има навика да подарява софтуери без да чете лицензионните споразумения. Той не прави нарушение, но тези, които после ще ползват шопа, са вътре от законова гледна точка.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-12-09 16:35

асахи мен.... първите дигиталки идваха с фри шоп.... та ако рече някой данъчен да се заяжда човека ще каже дойде ми ей с тази камера... да видим как ще докаже че не е дошъл с камерата....

или пък купих си скенер ма не ми хареса и го продадох... шопа си остана за мен....

а си е 100% лицензен... и в описанито на скенера нямаше никъде написано че идва 4 лицензни шопа

а като си купих таблета и се регистрирах на сайта на ваком.... като бонус ми дадоха опция да си изтегля шоп (ама не съм теглил) последна версия.....


така че хората на които съм подарил продукта... вместо да го продам кято някои хитреци са си доволни си го ползват и даже един от тях е минавал проверка от булакт (май така ги казваха) без проблеми и без да са казали този софт е нелегален

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-12-09 16:52

Данъчните, Джъмбо, правят проверка по документи. И аз знам много такива истории, при това от трите страни - продавач, клиент и проверяващ.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: drago05   
Дата:   08-12-09 17:34

aya
Тракери колкото щеш !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: diana   
Дата:   08-12-09 17:43

http://www.pixlr.com/editor/
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iceflame   
Дата:   08-12-09 18:09

ако ти трябва за лично ползване, а не за фирмени въпроси, защо ти е легален? Свали си от някой торент без да мислиш за съвестта :) Иначе безплатен фотошоп НЯМА. Безплатна програма, вършеща такава работа - също. В този клас спадат фотошоп и painter X...Всякакви Gimp, Paint.NET и тем подобни глупости са излишно губене на време, ако ти трябва за сериозна работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alex070707   
Дата:   08-12-09 19:31

http://zamunda.net/details.php?id=166301&hit=1

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   08-12-09 19:32

This account has been disabled

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »