Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Някой да е намирал Минолта 7Д в Борисовата градина в София/ НАМЕРИ СЕ
Автор: tarzan   
Дата:   05-12-09 18:28

Днес забравих на една пейка около Тарзановите пътеки в Борисовата градина камерата си Минолта 7Д с обектив Токина 28-70/2.6-2.8 и стара чантичка Кулман около 12 часа на обед. В чантичката има кабел, карта и една разпечатка от иБей.де.

За контакт телефон 0899 213924 Иван Генчев. До понеделник няма да имам достъп до интернет.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-12-09 18:30

Ех, що не отидох днес в Борисовата?[smilie11]





Щях да ти я върна Минолтата.




Гледай положително! Време е за ъпгрейд.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   05-12-09 19:02

Сега се връщам от там, ама не съм намирал? 14:30 отидох

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: C41   
Дата:   05-12-09 19:07

Защо ъпгрейд? Какво и е на минолтата?

Дано имаш късмет и някой го върне...[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pstoev   
Дата:   05-12-09 19:14

цццццц ебати и късмета,да не би тия дни да си я купил от ибей...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vlex   
Дата:   05-12-09 20:08

Кофти случка, дано да ти се намери и върне апаратчето. [smilie2]

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   05-12-09 20:22

оо[smilie2] ще е страхотно ако се намерят...[beer]

ама и ние уж се бяхме запътили към Борисовата, но спряхме при патките в Южния...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-12-09 20:32

Ех, Паткова, как може!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: канювигй   
Дата:   05-12-09 20:36

Вярвам че може да се намери.
Дай боже да ти провърви..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PolarBear   
Дата:   05-12-09 20:48

Мисля, че много хора биха я върнали. По-скоро въпросът е как този, който я е намерил, да разбере кой е собственикът? Ако е фотограф ще се сети да пише във фотографските форуми. Но по-вероятно не е. Помисли дали да не пишеш и в други форуми? Идва ми наум някой като бг-мама, наистина масов...

Още една възможност - полицията. Може някой да е предал там апарата, или пък да е извикал полицая, защото си мислел дали не е бомба. Не се шегувам, стават и такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   05-12-09 23:33

От парка може да е взел нещата човек , който често се разхожда или минава оттам за някъде, и пак да мине.
Разлепване на обяви с тел. за контакт ще е много важно.


е, жалко, че съветите Тарзан ще ги види чак понеделник и тогава може да задейства идеите...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-12-09 23:36

Дайте му апарата на човека бе! Вече не е смешно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Iguasu   
Дата:   06-12-09 18:07

Ех, съжалявам, приятелю. Тази Минолта само кахъри ти донесе до тук. В полицията каза ли?
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: karajov   
Дата:   06-12-09 18:39

жалко! дано да си я върнеш. обаче я сподели каква беше причината да я забравиш? не знам дали ще ти е по леко ама и аз имам подобен случай. бях в щутгард командировка преди много години. тия германци от фирмата взеха че ми пратиха с мен една млада и за учудване хубава германка. добре че апарата ми беше на врата. бях взел 2 кила банани да рупаме с германката и чакахме да влезем в обсерваторията. и така дойде часа, станахме, взех си бананите и си забравих чантата с 1 обектив, филтри и светкавицата. добре че нямах вътре документи. и така........... германци ама не ми я върнаха. ходихме в полицията и пак ниц. ее останаха ми добри спомени .......[smilie25] успех

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   06-12-09 22:11

Даа, бананите са най-важни...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tarzan   
Дата:   07-12-09 09:23

И аз отдавна си мислех за нещо друго, Асахи. Нещо от онова време като истД би ми вършело работа. За сега ще се задоволя с Asahi Pentax... Тях надали някой ще ги вземе от парка...

Просто оставих раницата да извадя храна за малката и съм забравил камерата. Стигнахме до кортовете и се сетих че ми е нещо леко. И се върнахме след около 15мин, но вече нямаше нищо.

Наистина тази Минка доста проблеми ми създаде, Борислава.

Благодаря на всички останалите съветите! Може и да драсна с бгмама, макар да имам известни резерви към този форум.

Това ми е втората забравена техника. Предишната беше в Берлин С-бана(комплект Спотматик с 4-5 Такумара). Бях вече мислено в Ботаническата градина и си мислех какво ще снимам... Сетих се веднага, но влака затвори. Отидох при човека на перона и той се обади на следващата спирка, но не успяха да я намерят. И от бюро забравени вещи не се обадиха. Берлин е повече представителен за източната част на Германия. Може ако беше в Мюнхен резултатът щеше да бъде друг. Кой знае...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tarzan   
Дата:   07-12-09 09:45

Ниагара, ще опитам да пратя един приятел да сложи обява на мястото, защото не съм от София. Не бях ходил по старите места 3-4 години и решихме да се разходим. Благодаря за практичния съвет!

Съгласен съм че повечето от хората ходещи в Борисовата биха го върнали, ПолярниМечо. Въпросът е на кого е. Затова бих препоръчал на всички да оставят една визитка в чантите си. Аз лично в голямата си чанта имам, но тук остана само разписката за чантата купена от иБей.

Камерата си я взех нова(единствената ми нова техника през живота; всичко останало за втора ръка боклучки) преди 4 години някъде и е доста амортизирана, но ми вършеше работа. И без нея животът продължава.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Iguasu   
Дата:   07-12-09 11:55

Ако някой иска да я предаде, но не знае чия е, ще я занесе в полицията. Ти кажи там.
В тази разписка от ибей не фигурира ли имейла ти или нещо друго ориентировъчно?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitakabus   
Дата:   07-12-09 12:41

Ех, кофти случка, аз точно такава камера си търся по запазена да намрея ...много хубав апарат! Дано има развитие на проблема и си я намериш! Успех![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aleksandr   
Дата:   09-12-09 12:08

mitakabus, кофти случка за съфорумеца, наистина, а ти що не вземеш моята докато е време, че и аз нещо взех да забравям напоследък...:))

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да е намирал Минолта 7Д в Борисовата градина в София
Автор: tarzan   
Дата:   09-12-09 16:22

Преди малко се обади г-жа Пенка Енчева, че го е намерила. Благодаря!!!!!!!!

Все пак имало смисъл от ФФ. Благодаря на всички! Дано и на вас да ви провърви така, ако не дай боже се случи!



Публикацията е редактирана (09-12-09 16:24)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: minolta9   
Дата:   09-12-09 16:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jrr   
Дата:   09-12-09 16:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NewAttitude   
Дата:   09-12-09 16:50

Филм голям... [smile] Честито за хепиенда! [beer]
Аз си изгубих предишния апарат в лондонското метро(или ми го гепи съквартирант).


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   09-12-09 16:53

Яко! Браво! [beer]

jrr: щото на кухолейките им е по-гот да гледат черна хроника и простотизми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »