Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Етносите в Китай в снимки
Автор: dau   
Дата:   06-12-09 14:53

Попадна ми този линк със снимки на различните етноси в Китай. Не знам колко усилия, ресурси и време му е струвало на фотографа да направи това, но за мен си е впечатляващо!
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   06-12-09 14:57

[smilie24] [thankyou] [thankyou]
А хубавите китайки от кой етнос са [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   06-12-09 15:03

dau [smilie24]

За мен беше изненада че имат общност евенки в Китай....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   06-12-09 15:03

А с какво е снимал, пише ли? [smilie5] Гледам разни фонове си е носил човекът, сигур и осветление [smilie8] [smilie8] [smilie6] [smilie6] Кефят снимките, ама ако има кой да преведе и страницата [smilie5] [smilie5] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-12-09 15:04

" Не знам колко усилия, ресурси и време му е струвало на фотографа да направи това, но за мен си е впечатляващо!"

Все някой му е платил да го направи. Сам човек за едното "Ура" нама да мъкне фонове, да организира общнпсти и така много пъти.

Стана ли ви ясно защо китайският език не е най-популярния в света? Защото не всички китайци го говорят.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   06-12-09 15:06

Миго те грозни нема ве, имам приятелдето често посещава Япония за по-дълго и казва че японките дето хващат око най-често са с наполовина китайска кръв [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   06-12-09 15:08

абе отдавна съм им фърлил око на тия китайко-японки, ама у нас много кът, па и убави не съм мернал [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   06-12-09 15:37

asahi абе не се знае, може и за кефа да го е направил, ама даже и да е платено, даже и добре платено да е, не означава, че не са положени много усилия и труд...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-12-09 15:51

Анджак де - нали това му е работата. Плащат му - снима. Ако му е трудно се пазари за повече.
В тези снимки аз талант и creative не виждам. Само пари и организация.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tycoon   
Дата:   06-12-09 15:55

Мирише на партиен проект[smilie18]

====


Заснемане продължи с една година ︰ семеен портрет на всички 56 националности в Китай (HD снимки) World Wide Web
"Това е за китайската 56 етнически групи, на" портрет на семейството. "Фотограф Чен Хай Уен каза, че той имаше предвид с" член на семейството портрет "е скорошна публикация, публикува голям графичен" Хармония Китай - Китай силует 56 етнически групи ", който Книгата е написана от Чен Хай Уен, довело 14 фотографи фотография професионален екип, съставен от една година, 100000 км вертикални и хоризонтални дълбочина от 56 етнически групи в Китай, основните посещения местообитания, интервюта, снимки стрелба от 5,7 милиона копия по-късно, Фу текстово описание,



Публикацията е редактирана (06-12-09 15:59)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   06-12-09 16:05

нещо не ме кефи тоя подход фона да скрива само част от естествения декор, като надничат къщи и дървета отстрани. Не е ли по-добре или само фон, или естествена обстановка, или поне да не е така изкуствено лепнат отгоре
А и не съм виждал други снимки направени така, това да не е някаква китайска традиция?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   06-12-09 16:13

идеята на фона е по-скоро да върже визуално снимките от серията, а "надничащите" зад него елементи са да има и нещо характерно за етноса освен самите хора....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cycleidiot   
Дата:   06-12-09 16:22

хехе колко е трудно да се повярва че има хора, които снимат за без пари...Браво бре талантливецо - асахи.И аз виждам в твойте снимки само техника, но не ти го казвам, защото не се мисля за нещо повече от теб.

поздрави

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   06-12-09 16:24

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MauMyHa   
Дата:   06-12-09 16:31

хубави снимки

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-12-09 17:16

Цикличен, остави изображението. Думата ми е за организацията, за труда. На тях се възхищава Дау, но по-скоро трябва да се радва на спонсора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 2metraninja   
Дата:   06-12-09 19:59

Страхотни са снимките. И идеята е отлична, ако и да е партийно спусната. Като цяло си е титаничен проект и постижение.

А най- хубавата китайка според мен е от Мулам [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   06-12-09 20:19

[smilie5] [smilie5] [smilie10]

ETNIC JINO [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   06-12-09 20:25

Автор: Kanonir
Дата: 06-12-09 15:03

dau

За мен беше изненада че имат общност евенки в Китай....


Евените в Камчатка са дошли от Китай имам доста снимки .

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   06-12-09 20:34

жалко, че ги няма в голям размер снимките [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   06-12-09 20:55

jino ами аз от една евенка знам обратната версия - че всъщност "родината" им е Забайкалието и от там се разселват нагоре в Сибир (имат си даже Евенски автономен окръг) и надолу към Монголия, но щом са стигнали Монголия хич не е странно че има общност и в Китай....

...но чак до Камчатка пък, хеле да са тръгнали от Китай, виж това малко не се връзва....

[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-12-09 20:58

Ако са попаднали на Сталин и на Северния полюс могат да ги заселят.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   06-12-09 21:01

Асахи немало е смисъл - той Сталин, че и Царю преди революцията са пращали "заселници" при тях[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   06-12-09 21:04

джино, имаше и група "джино" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   06-12-09 21:05

Не при Сталин.

Населението на Камчатка се състои основно от четири етнически групи а именно:
-Евени дошли са от Китай
-Ителмени Дошли са от Северна Америка
-Коряци които са най старото местно население
-Руснаци

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »