Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помогни с портрет
Автор: Mojito   
Дата:   03-12-09 20:31

Днес попаднах на този сайт:

http://community.help-portrait.com/


Накратко идеята е на 12.12.2009 фотографи от къде ли не да снимат своите съседи, познати, по-бедните от тях, да обиколят домове за възрастни хора, места, на които хората нямат възможност да се снимат. Да ги снимат, да отпечатат фотографиите и да им ги дадат на хартия. Разбира се, колкото по-бързо - толкова по-добре.

Досега има около 7000 човека регистрирани.
Мисля, че и в БГ има хора, които ще се зарадват на снимки или поне на малко внимание... Това е идеята. Не че е необходим специален ден за това, но някак действа мобилизиращо:)

Има вече и група София, България.

Много ми хареса интрото на сайта, което казва - в този ден не мислете за изкуството, техниката, себе си... просто зарадвайте някой... [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   03-12-09 20:35

[smile]
Старчески дом "Св. Петка", с. Щърково [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   03-12-09 21:20

Ти искаш да го зарадваш, а той вдига бастуна да ти счупи главата защото го снимаш ...

Идете снимайте шахматистите пред народния театър!
Зарадвайте ги![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   03-12-09 23:44

Снимала съм в старчески дом...ама повече си говорих с хората.Защото те имат нужда от внимание, а не от снимка...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: thumper   
Дата:   04-12-09 01:57

stoyan_5 [smilie21]

А за тази кампания вече беше публикувана тема.



Публикацията е редактирана (04-12-09 01:58)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: h0nda   
Дата:   04-12-09 20:27

Ако има от Варна някой който иска да се включи в компанията моля да ми пише ЛС. Имам идея да отидем в някой дом за сираци и да ги поснимаме и може да им занесем дрехи, предполагам всеки като мен има в гардероба доста дрехи които не облича и си седят там. Нека зарадваме децата дори и с внимание.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   04-12-09 20:33

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   07-12-09 18:47

От деня в който обявиха идеята го мъдрувам как да организирам такава акция. Преди 2 седмици ми се усмихна щастието! Оказа се, че рокерски клуб организира благотворително мероприятие за дом с деца без родители в Добрич (тук се подвизавам) и най-изумителното - събитието е на 12.12 [smilie10] Оказа се, че един от организаторите е аверче, с което се запознахме покрай стробистките срещи лани [smile] Та с две думи (че много се разбъбрих), на 12-ти отиваме да подарим на децата по 1 хубав (надявам се) портрет [beer]

[shtrak] [thankyou] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pc_genius   
Дата:   07-12-09 19:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   07-12-09 19:32

Ами за сега сме трима. Утре ще ходим да видим къде ще спретнем "студиото". Ако искаш пиши едно ЛС (име, телефон) да се чуем, да се видим.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »