Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus SP-350 проблем при снимане на светкавица.
Автор: ipolit   
Дата:   02-12-09 16:39

Здравейте, имам малко апаратче Olympus SP 350. Хич не е лошо - ползвам го от две години, като го купих от съфорумец от базара. Напоследък обаче нещо взе да ме подвежда. При снимане на светкавица (вградената) при около 5 процента от снимките се получава черна снимка с трудно видими контури. И звукът от светкавицата е по-силен и пляскащ. Чудя се дали това е познат проблем за някого и дали ресет, преинсталиране на фърмуера (въпреки, че съм с последната версия и едва ли ще ми позволи да я преинсталирам) би решил проблема.
Също ми е интересно дали е възможно да е от батериите, защото имам две и с едната като, че ли по-рядко се проявява, но не съм категоричен.
Другия вариант е да си зема външна светкавица, ама тъй или иначе го ползвам за снимане на банкети предимно и в повечето време съм с промил заслужаващ уважение, тъй че май не е опция.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »