Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 CF карта 4гб за 24лв нова в магазин ,това възможн оли е
Автор: Evko   
Дата:   01-12-09 11:34

Струва ли ви се възможно за 24лв да се продава ЦФ карта 4гб.защото я видях в магазин за фото техника,като магазина изобщо не приличаше на вчерашен а напротив...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   01-12-09 11:39

Що бе, възможно е, ако е PQI или някоя друга измислена китайска - възможно е. а е вероятно дори и да работи (почти) без проблеми:))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: toddybear   
Дата:   01-12-09 11:39

Възможно е защо не? Аз имам две 4гб който съм купил по 22 лева. Скороста може да не е топ ама за това за което ги позлвам са супер.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Evko   
Дата:   01-12-09 11:42

Adata е марката,значи ще е малко бавна според вас

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: shama   
Дата:   01-12-09 11:49

ами то веднъж е достатъчно да се прецака когато не трябва и да изгубиш колко 200/300 снимки и повече няма и да си помислиш за такива карти


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tziko   
Дата:   01-12-09 11:54

Аз ползвам рам памет а-дата и 2 флашки също а-дата, преди време имах сд карта пак А-дата която я изгубих, нищо не ми се е скапвало досега от изброените.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   01-12-09 11:58

И аз имам една 4ка а-дата, купувана е от съфорумец и е доста бърза, не съм имал грижи с нея до сега. Моята е бяла със сини надписи и червено означение за скоростта.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   01-12-09 12:18

не е задължително да се скапе.
не повече, отколкото да се скапе примерно sandisk.

тия неща отдавна не струват майка си и баща си (освен писъците на модата ;)))
затова даже и доживотната гаранция не е важна

в интерес на истината, от купищата CF които са ми минали през ръцете, единствените които са се скапвали са тези с доживотна гаранция.
явно за това я дават.....
нито една 'no name' карта не ми е правила проблем!

а за скоростта -- просто трябва да тестваш, дали ти върши работа. може да се окаже и бърза.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   01-12-09 12:29

A-data е марка, голям ОЕМ производител. Напълно възможно е в сандиск чиповете да са точно А-дата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: imitev   
Дата:   01-12-09 12:35

Аз си купих за 32 кинта Кинстон 133х 8ГБ от Мост. Не виждам какъв е проблема???

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flipbeat   
Дата:   01-12-09 13:11

оффф, дайте линкове за ефтини карти. мерси!!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Evko   
Дата:   01-12-09 13:12

Мола в Бургас,там я видях тази Адата

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   01-12-09 13:22

Даже 24лв са много за мен, ако не е бърза...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gam3ra   
Дата:   01-12-09 13:25

Кажете наистина къде в София-та да си вземе човек евтинка CF 4/8GB картичка? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   01-12-09 13:26

При условие, че за 2 минути гледане се намира това

какъв е проблема?

Всъщност тези памети са най-евтини при вносителите на компютърна техниката, които са дистрибутори за съответните марки...

потърсете из сайтовете на производителите, които ви интересуват, цените ще са поне 10-15% надолу отколкото в магазин, ако отидете диркетно до офисите на фирмите...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   01-12-09 13:36

За София - разходка по Раковска обикновено до Ресет, но и други магазинчета има. 40 лева е нормална цена за 8 гигабайтова карта, без претенции за скорост.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b00m   
Дата:   01-12-09 13:44

Един колега тук във форума продава SanDisk SD и CF. Доставка с куриер. Купувал съм от него, картите са читави. Потърси във форума.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: loveforever   
Дата:   01-12-09 13:59

Аз съм доволна от Transcend. Миналата година си купувах 8GB за по 65лв. Сега сигурно са доста по-ефтини.

Ето две случайни попадения - 4GB - 39лв и 8GB - 43лв

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: imitev   
Дата:   01-12-09 15:00


Уж много ерудирани четци и писатели в този форум, а не четат съдържанието на сайтовете.

Дилърите на мост си ги пише на сайта им:
Цък дилъри

Ето ви цените на мост за карти:
Цък цени

Дигнали са малко картите ама са по 30 долара на дребно 8 гб кингстони.... Което си е 40 кинта.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pefoto01   
Дата:   01-12-09 15:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 798099   
Дата:   01-12-09 15:27

Въпросът ти няма еднозначен отговор. Зависи с какъв апарат и в какъв режим снимаш, което определя размера на файла (снимката). Имай предвид, че означението 50Х означава скорост на записа около 7-8 МВ/сек. Което ще рече, че ако ползваш 12-14 мегапикселов апарат на FINE режим (или както се казва при теб), няма да постигнеш желаното при снимане в BURST. Препоръчвам ти да се ориентираш към карта на която пише 20 МВ/сек. или 133Х. Производителят е един - Китай, така че според мен няма особено значение какво пише.

Предполагам, че говориш за CF (Compact Flash) карта.



Публикацията е редактирана (01-12-09 15:38)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hadgi   
Дата:   01-12-09 17:23

Купи си от ТУК , няма да сгрешиш, взел съм си до сега три карти от човека, и бачкат без грешка [smilie24] .

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jingov   
Дата:   01-12-09 22:25

Подкрепям hadgi !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-12-09 22:30

Купувам си памети от компютърджийските фирми. Мост, Ресет - където има подходяща стока.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »