Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ebay - malko pomosht
Автор: btw   
Дата:   28-11-09 12:15

zdraveite,purvo se izvinqvam za latinicata no imam griji s kirilicata na kompa :(
iskam da popitam nqkoi pazaruval li e tehnika ot ebay i ako e vuzmojno da spodeli mnenie.mislq da si kupq aparat ot tam no nikoga ne sum polzvala ebay i se pritesnqvam dali vsi4ko e ok . blagodarq :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Magnifico   
Дата:   28-11-09 12:18

4etenemuemaikata
tamsiimavsi4koobqsneno,avuvforumaimabezkraimnogotemizatova
ps:sujalqvamimamgrijisusspeic-a:D



Публикацията е редактирана (28-11-09 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 12:19

ebay.co.uk, няма грижи никакви. само искай търговеца да го прати с "insured/signed-for" пратка, за всеки случай (защото понякога BG happens [smilie18] )

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sauron69   
Дата:   28-11-09 12:21

Ако купуваш от продавачи с висок рейтинг и много продажби- няма проблеми. Аз съм купувал няколко пъти и нямам оплаквания. Ако поръчваш от България гледай продавачът да е от Европейския съюз- няма да ти се обмитява стоката (ако е под 100 долара мисля че няма проблем и ако е от друго място).
Успех, и чети внимателно какво пише продавача- имаше случаи някой купуващ използвана стока и недопрочел какво е писал продавача да изпищи.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 12:22

Magnifico, като не можеш да четеш, не пишеш! от какъв зор трябва да се заяждаш?? а и както хиляда пъти сме го уточнили, писането на кирилица не е задължително в този форум [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   28-11-09 12:25

tiq gi razprawqj na nusheto. garanciq 4e kompa ti ima cirilica!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BotsRevenge   
Дата:   28-11-09 12:29

Дори и да няма, вдясно с червена иконка стои кирилизаторът на сайта. Няма извинения за неписане на кирилица.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   28-11-09 12:31

Дори търговеца да е с висок рейтинг и да има много продажби е добре да видиш какво е продавал в миналото. Чат пат крадат пароли и някой мошеник продава през добър account - в тия случай търговеца примерно е продавал плетени търлъци и изведнъж обективи втора ръка.

аз ползвам ebay.ie ирландския, щото ти покзва цените в Евро.

Когато търсиш отляво има избор къде да търси - аз си избирам ЕС обикновенно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stardriver   
Дата:   28-11-09 12:35

На първо място питай продавача дали праща до България.

После гледай да си "застраховаш" стоката и така...

Успех :)[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 12:35

hotsnail [smilie24]

не ми беше хрумвало за .ie [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sauron69   
Дата:   28-11-09 12:40

Ина мен не беше ми хрумвало за ирландския ибей, ще взема да го погледна, щото аз основно uk гледам [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 12:46

понякога различните връщат различни резултати независимо от опциите [smilie11]

случвало ми се е да гледам .de например за да намеря нещо. като го намеря, сменям в URL от .de на .co.uk защото не разбирам немски [smilie25] и така съм купувал, без проблем.

явно базата им е обща някак или има някаква комуникация. но обяснение защо търсенето е различно нямам...

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   28-11-09 13:00

има настройки за търсене - дали да търси във сайта си (напр. ко.ук), или да търси които изпращат до Бг - тогава търси във всички сайтове. Свързани са базите естествено.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Magnifico   
Дата:   28-11-09 13:08

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 13:09

neuromancer,

на теория е така [smile] но ми се е случвало да не връща резултати, които ги намирам в .de или .fr...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Тед   
Дата:   28-11-09 13:31

Я кажете нещо повече за новото Policy Update Agreement на PayPal.
При кръстосани плащания - >% комисиона (зависи от държавицата). За еврозоната е спокойно, но Honk Kong&China май, ще има $$$.
То един agreement - ако не го приемеш -> затварят ти accounta. Краен срок 21.01.2010 мисля пишеше.[smilie7]

(не ми остана време да го изчета в детайли)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   28-11-09 14:16

Новото полиси, осен с тарифите, се съгласяваш цялата ти лична информация и транзакции да бъдат предоставяни на трети страни, без да питат. вече законно.

следващият път като плащате за елитно прокси, помислете от къде ще го платите!! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ngoht   
Дата:   28-11-09 19:17

А някой от съфорумците дали е пазарил от UK чрез Еконт? Гледам че са пуснали такава екстра, доставка от британски сайтове (домейн co.uk).

http://onlineshoppinguk.econt.com/


[smilie11]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »