Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПАРИЧЕН БОНУС за всеки продукт на PENTAX
Автор: mbs   
Дата:   03-11-09 17:34

Официалната страница:
http://www.pentax-cashback.com/


и дискусията във фенклуба: ( цък )

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pstoev   
Дата:   03-11-09 20:52

пробвах...но ми дава грешка на име,iban,сериен номер...това е абсурдно,как ше ни дава грешка на моето име:):)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: waleri   
Дата:   03-11-09 21:06

Интересно, защо домейна е регистиран във франция и защо е регистриран само преди месец... Нищо не им пречи на Пентакс да си направят нещо си в сайта си, а не на отделен домейн... Аз поне на такива сайтове гледам малко така... да кажем предпазливо

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   03-11-09 22:48

Преди няколко месеца се заговори за преместване на централния офис на Пентакс за Европа от Хамбург в Париж. Това обяснява за мен френската регистрация. Пък и кеш-бек кампаниите обикновено са по региони и за ограничено време. В случая до 10-ти януари 2010 [smilie3]



Публикацията е редактирана (03-11-09 22:50)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pentax   
Дата:   05-11-09 14:18

Промоцията се организира от външна рекламна фирма, наета ог Пентакс, затова е отделно. Очакваме проблемите със сайта, да се изчистят възможно най-скоро.

Оригиналната фактура се връща обратно на изпращача след изплащане на бонуса.

Промоцията е за крайни клиенти - частни лица или фирми.

Относно изплащането на лизинг - няма проблем стига фирмата лизингодател да даде оригинална фактура за цялата сума при сключване на договора или тя самата да изпрати документите и да болучи бонуса, който да приспадне като вноска.

Оставаме на разположение за допълнителна информация

ВИП Трейдинг ООД

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: simbon4o   
Дата:   05-11-09 14:25

над 4000ле... никон правиха кешбек с по-евтини модели тези много високо целят трябва цяла система да напазаря че да има един обектив подарък примерно... мнооого пари!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   05-11-09 17:03

Условията за всички европейци са пропорционални като гледам, и поне за мен са ОК. Особено ако човек се кани да си направи смислен подарък в идващите месеци:
...
100 лв. паричен бонус се получава при покупка на стойност над 1400 лв. С ДДС
200 лв. паричен бонус се получава при покупка на стойност над 2000 лв. С ДДС
300 лв. паричен бонус се получава при покупка на стойност над 3000 лв. С ДДС
500 лв. паричен бонус се получава при покупка на стойност над 4000 лв. С ДДС
...
Примерно, ако съм се прицелил в DA* 60-250 1:4 ED (IF) SDM на цена 2499 лв. отстъпката ми е 200 лв (и ако се извадят още 10% от фен-магазина за спечелен конкурс - дано стане - са си близо 450 лв. надолу).
FA 31mm 1:1.8 AL [IF] Limited пък пада от 2049 лв. на 1849. Струва си да се замисли човек [smilie24]



Публикацията е редактирана (05-11-09 19:26)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »