Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 14:00

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Па барем някои от мозъците на форума накрая вдене за какво иде реч. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: falcon   
Дата:   08-11-09 14:19

Кучешките лайна не са нещо приятно и е хубаво да ги няма.
Чудя се обаче какво ли трябва да се случи със селата по света..лайна от крави,кози,овце,кокошки накъдето и да погледнеш..според разсъжденията на някои хора тук излиза че трябва да избием всички домашни животни.
Настина е хубаво да се говори след като се мисли..популизмът не върши работа отдавна..макар че създава приятен душевен уют[smilie7]



Публикацията е редактирана (08-11-09 14:20)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 14:25

falcon, така ли ще мислиш ако детето ти ровеки в пясъчника на детската площадка изравя само кучешки лайна? Какво ще кажеш ако детето ти лятно време се връща всяка вечер нахапано от бълхи, щото е играло в тревата. Същите бълхи дето пият кръв от кучетата. Какво ще кажеш за детенцето разкъсано на скоро от УЛИЧНИ песове? [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (08-11-09 14:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: falcon   
Дата:   08-11-09 14:33

Баба ми беше убита от крава докато я доеше....и...естественно че това са трагедии и никой не иска да се случват независимо дали заради кучета или други животни.
Рискове за болести има много повече на село но хората там не се занимават с елементарна демагогия и приемат живота такъв какъвто е..все пак живеем в реален свят в който има и болести и зарази и какво ли не..въпроса е какъв е подхода и какви са изводите..аз просто не одобрявам решението убий[smilie23]

Прост въпрос..ще се откажат ли хората от автомобилите..всяка година загиват над 600 деца...а сега да се видим колко сме загрижени реално..не става въпрос да убиваш някого.
Всеки може да извърта разговора както си иска..що се отнася до доводи имаш още много да трупаш опит[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 14:39

Чакай, чакай. Къде писах, че съм за избиването на уличните кучета? Освен малката провокация дето пуснах. Мислиш ли, че ако исках да ги изтровя или избия, щях да питам за вашето одобрение във форума? Просто това съжителство не е нормално! Заповадай на разходка в Лом с детето си и тогава ми ги разправяй...
Нека тези дето защитават правата на кучетата да спечелят някои проект, да им заградат няколко декара земя, да им организират приятен и нормален живот и да се грижат за тях. Място на свободните кучета не е в градовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 14:43

Повечето пострадали хора са имали сблъсък с домашни кучета, селектирани за боеве и връзвани на синджири от готините си стопани с години.Знам една кученце, което го вързаха на верига като стана на 3 месеца и НИКОГА не го пуснаха, докато не умря след 4-5 години, пак вързано... Много от този тип свестни и грижливи стопани пускат озверялото вече куче на свобода и то става опасно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 14:49

Всъщност темата се измести. Беше за или против ловците.
Но, пак ви казвам. Тук положението НЕ Е ТОВА за което го мислите. По улиците и то в централната част на града са се сформирали множество глутници от определено улични песове. Има някакви дето им хвърлят храна и това е голяма човещина! Само че песовете се хранят там и това е тяхна територия. Всеки непознат който мине бива подгонен. Просто е ъпсурдно за да се приджижа на 300м. в града да избирам маршрут така, че да не бъда подгонен от някоя от глутниците. И докато мен не ме е страх, умирам от страх за детето ми. Пък вие си пишете в нета [smilie23]



Публикацията е редактирана (08-11-09 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 14:52

Ами аз съм си вкъщи болен и темичката ми дойде екстра...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 14:55

Е, освен да ти пожелая бързо оздравяване [smile] [smilie24]
И минете след това. Може да се ораганизира един фотопленер в Лом за лов на кадри с песове. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 15:03

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: falcon   
Дата:   08-11-09 16:41

Прав си ,темата се измести..да се върнем на лова.
На колко ловни излети на ловци си присъствал.
Аз на много,но не като част от лова а просто работата ми е такава често да извършвам мониторинг в места в които масово се ловува.
Ловът е една касапница..стреля се по всичко и на никой не му пука какво е разрешено и какво не.
Да оставим случаите когато съм някъде в дивото на снимки и хвърчат съчми навсякъде.
Занимание за болни хора..друго наименование няма.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 18:39

Как да ти кажа, до сега не съм ходил никога, а и нямам намерение да ставам ловец и да убивам. Ама не казвай на никого [smilie18]
Както по-горе писаха и много ми хареса: да забраниш лова заради блакониерите е все едно да забраниш фотографията заради папараците.
Щом си извършвал дейности по контрол и надзор би трябвало по-добре от мен за знаеш какви са основните цели на ловните дружинки ;) Друг е въпросът, че съдържанието е подменено, както във всяко нещо в България. Да вземем да забраним и нашата държава а?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »