Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Счупих дисплея на PDA
Автор: slays   
Дата:   26-10-09 22:13

Здравейте, счупих си дисплея на пда-то, марката е Фуджитсо-Сименс, гаранцията е изтекла можете ли да ми препоръчате сервиз, къде биха могли да го ремонтират [smilie11]
Благодаря предварително. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   26-10-09 22:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: evelinster   
Дата:   27-10-09 13:02

дисплей от ибей за 20-ина долара сменя се доста лесно, в комплект с дисплея най-вероятно ще ти пратят и инструменти [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gorskio   
Дата:   27-10-09 13:12

http://www.bushona.com/predstaviteli.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mihajlov2   
Дата:   27-10-09 13:22

Преди няколко месеца синът ми си счупи дисплея на PDA - Hewllet Packard HP 112. От представителсдтвото на Хюлет Пакард за България ми обясниха,че подмяна на дисплей може да се извърши най-близо във фирмения им сервиз в Амстердам. Независимо че покетът беше гаранционен, счупването на дисплея не влиза в гаранцията и подмяната на дисплея с транспорта излизала над 200 долара. Аз просто купих нов PDA на сина ми.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: evelinster   
Дата:   27-10-09 16:26

LCD Screen For Hp iPAQ hp 112


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slays   
Дата:   28-10-09 00:37

evelinster до сега не съм сменял подобно нещо.. да не взема да скапа положението...
gordkio, ще свършст ли работа от бушон ? гледсм, че са оторозиран сервиз ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: strif   
Дата:   28-10-09 18:52

Сменят се лесно, ако ти се притесняваш, накарай някой по-сръчен познат да ти помогне.
Аз лично съм сменял дигитайзар и дисплей на айфона без проблем. Внимавай да не скъсаш някое уплътнение и си ОК. Ебей е най-доброто място да купиш часта, търси такива с безплатна доставка. Обикновено са от Китай или Хонг-Конг

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gorskio   
Дата:   29-10-09 14:44

в Бушон са ми ремонтирали успешно друга техника, питай ги за ПДа -то

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: peterst   
Дата:   29-10-09 15:04

най-сигурния начин да си купиш ново пда е да си занесеш старото в "сервиз" бушона [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slays   
Дата:   29-10-09 15:39

Стриф, за съжаление не познавам такъв човек. Благодаря ти за съвета.
Горскио, благодаря.
Петерст, да не искаш да кажеш, че ремонта ще излезне колкото нов ? Хмм..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b-w_devil   
Дата:   29-10-09 15:54

Има един магазин в София - КОМЕТ ЕЛЕКТРОНИКС... Там навремето съм виждал различни дисплеи.
Защо не видиш в Гугъл точния адрес и не ги попиташ?
[smilie24] [smilie24] [smilie24]
(Възможно е да има такива и на други места - в София има доста магазини за резервни части в електрониката - примерно на ул. КНЯЗ БОРИС се намира Магазин ЕЛЕКТРОН (и там май има такива нещица)- но някой сервизен техник трябва да те открехне...)



Публикацията е редактирана (29-10-09 15:56)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   29-10-09 15:59

slays, вземи си дисплей и ела да ти го сменя:)))
дай ми само точен модел да му видя поне снимка:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   29-10-09 17:46

"Петерст, да не искаш да кажеш, че ремонта ще излезне колкото нов ?"

То това е ясно отначалото, има предвид че каквото дадеш в Бушона ще си го получиш в още по-развален вид, освен че ще ти искат пари за ремонта.

Въобще имаш избор - купуваш направо нов или купуваш екран от ибей и търсиш начин да си го смениш. Сменял съм сам батерии на палм без никакъв проблем, екрана е същата работа, вклюва се с куплунг, не е запоен, детска работа

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slays   
Дата:   29-10-09 22:21

Ето снимка на пда: http://www.ixbt.com/short/images/Pocket_LOOX-N500_N520_korr_mid_lo.jpg


Нещо не мога да намеря ЛСД дисплей и дигитализатор ( в ebay ) за този модел ПДА [smilie11]



Публикацията е редактирана (29-10-09 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: peterst   
Дата:   29-10-09 23:08

slays, neuromancer ме е разбрал много точно. ако имаш стар съветски телевизор, има шансове да го оправят, ама такива "тънки" техники - по-добре да не пипат, защото ще те обвинят, че ти си го счупил нарочно (изпуснал 20-на пъти от 18 етажен блок), нищо, че ти сам отиваш без да претендираш за гаранция. та пропусни псевдо-сервиза за супер дупер нови техники бушона [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   29-10-09 23:11

половината "техници" по тия сервизи са кръгли идиоти! не отбират от нищо и пипат като ахмаци. за това и си поправям всичко сам:) за това и предлагам помощ, стига да няма разни чупливи пластмаси със щипки и т.н., които се къртят само като ги гледаш, ще го направим без проблем:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »