Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Другата фотография
Автор: aliengg   
Дата:   15-10-09 23:29

http://www.pinhole.ru/

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   16-10-09 00:08

Фотографията, вероятно както и музиката, се дели на два вида - хубава и... от другия вид.
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b-w_devil   
Дата:   16-10-09 12:52

Важно е да ни КЕФИ... Щом те кефи нещо, значи има естетически достойнства... А дали е правено с цифрак за 5-6 бона, или с КИБРИТЕНА КУТИЙКА - все едно и също чувство на СЪПРЕЖИВЯВАНЕ извиква:


http://i075.radikal.ru/0809/fe/6c68a843ecee.jpg


=====================
ИЗВЪНЗЕМСКИ - [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
ЛАЛКА - всъщност - вече не съм сигурен дали гласувам с: [smilie23] на нейното мнения за "Другата фотография"... Нека да се доизкаже... но няма да го направи - нЪл не четяла стари постове... [smilie11]



Публикацията е редактирана (17-10-09 14:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   16-10-09 16:10

Важно е да ни КЕФИ...
[smilie24]

Щом те кефи нещо, значи има естетически достойнства...

Сигурно си искал да кажеш нещо друго, защото това е невероятно тъпо.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b-w_devil   
Дата:   16-10-09 19:25

chill - какво толкова имаш против КЕФЕНЕТО?!? [smilie11]
Кефя си се на каквото си искам! Кеф ми да слушам Токата и Фуга в Ре-Минор; кеф ми - Бранденбургски концерти, Пасакалии и фуги, Сополалии и Токата-на-колана ми в Ми-бемол-диез-бекар... Предкласически чембала и чепове и т.н...
Има моменти, когато не си запушвам ушите, щот ми е Кеф с готин Траш Метал, с Рок-н-Ролл от времето на баба ми... Идва момент - куфея и на француцки лакардион...
--------
Ми така си е и във фотографското... Не ми е ясно защо все се заяждате с aliengg, с хората, които харесват Ломографията и Пинхолките...
Твоите работи например ми допадат, но това не означава, че не мога да се кефя на каквото ми се иска...
А колкото до Естетическия Вкус и Художествената Мяра - вЕрвай ми - моите едва ли са по-нискостоящи от твоите... [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matasel   
Дата:   16-10-09 20:03

Винетира ли "пин-хоул" камерата[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   16-10-09 21:07

Автор: b-w_devil
Дата: 16-10-09 19:25

chill - какво толкова имаш против КЕФЕНЕТО?!? [smilie11]
---
Сакън, абсолютно нищо, то и моите така наречени "фотографии" са далеч от нивото на истинските пейзажисти и ги правя само защото ми е кеф (или почти само [smilie18]).

Просто не харесвам самоцелното неглижиране и макар да се радвам, че човека се е кефил, смятам, че естетическите достойнства на творбата му се определят от други, включително (или даже изключително) субективни фактори, но определено не от кефенето на автора.

Например на горната "творба" (кавичките са субективни), абсолютно на разбирам на какво трябва да съпреживявам, дори не знам какви обекти присъстват във фрейма, освен някакъв човек, който какво прави, яде ли, чете ли, кокаин ли шмърка ...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b-w_devil   
Дата:   16-10-09 21:20

Ами - и ти си прав!
Все си мисля, че това е просто ПРОТЕСТ против свръхпрецизността, свръхвисоката детайлност...
Нещо като бунт срещу Перфекционизма...

А наистина - безидейно снимане може да прави всеки Шебек... не е сложно да се научи да натиска Копчето... [smilie18] [smilie18]
Но пък - нали трябва да става Шоу... Е, хубаво е това Шоу да има Истински цели и поне Минимални Идеи...
[beer] [beer] [beer] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   16-10-09 21:27

кокаин шмърка. ма ако вчера се е бил напил, мое и да е зел на баба си брашното. русняците показват хубави неща. ма верно ли тва мое да стане с кутия?(няма нужда да ми се отговаря)
ч/б дявол-точно тук напрау не знам как ги противопостави двамата герои...[smilie11]
той ти отваря очите за нещо, дет мое и да не си видял(не визирам персонално теб, и аз не ги бях виждала), а лалка казва свещена истина. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »