Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Загубен D300
Автор: RG_PankO   
Дата:   14-10-09 16:56

Може ли да се нарпави нещо при изгубване на D300?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   14-10-09 16:58

Загубен?!?! Все едно пакетче семки да ти паднат от джоба ли? [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: RG_PankO   
Дата:   14-10-09 17:01

Паднал е с чантата си от колело в междуградски път. Не повече от 2км. по-късно собственика разбира за липсава на апарата, неколкократно преминава маршрута в търсене, но неуспешно.
Имало е движение(коли).

Подадена е информация в полицията, застраховаетли, но никакъв резултат.

Има по-ефтини автомобили от този фотоапарат, би трябвало да може да се направи нещо.



Публикацията е редактирана (14-10-09 17:02)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: graphix   
Дата:   14-10-09 17:05

Може ли да се нарпави нещо при изгубване на D300?

може да, кУпува се нов ;)



Публикацията е редактирана (14-10-09 17:11)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   14-10-09 17:06

Трудно ще го копи нов ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: graphix   
Дата:   14-10-09 17:07

що да е трудно?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   14-10-09 17:07

Може. Отива до хадилника, вади студената вода, налива си една чаша и я изпива.



Публикацията е редактирана (14-10-09 17:08)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   14-10-09 17:08

щото се кУпува, а не кОпува [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   14-10-09 17:08

Според мен нищо не може да се направи...

Ред: Единственото, което може да направи човекът е да си извади поука и да е по-внимателен в бъдеще. Все пак един апарат не е кой знае какво - просто вещ
[beer]



Публикацията е редактирана (14-10-09 17:10)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: graphix   
Дата:   14-10-09 17:11

оф да бе :) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: RG_PankO   
Дата:   14-10-09 17:11

При изгубен(откраднат) телефон той може да бъде взет от заложна къща при показване на документи за собственост.



Публикацията е редактирана (14-10-09 17:11)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: landstar   
Дата:   14-10-09 17:11

Разпитай в най-близките къщи, постой в района, завърти се, дежурни на КАТ. Дано се намери. Макар, че звучи тъпо. Моята чанта с Д300 и обективите е към 10 кила, и ако изпадне даже от колата ще се усети.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   14-10-09 17:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: victory13   
Дата:   14-10-09 17:23

изключително нелепа ситуация... дано имате серийния номер...
и не си мисли че изобщо някой търси коли по 2-3к лв... далеч по-важни задачи има... примерно да се лежи в храстите на трилентовото ботевградско след знака 60 ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   14-10-09 17:41

Никой не е длъжен да ти върне изгубената вещ... Докато има патки, ще има и лисици.... Жена ми изгуби 100 кинта преди седмица...."Ама те са паднали в павилиона... Иди да питаш" Да- казвам.... Там някой ще стои отвън с визоко вдигната ръка с банкнотите и ще пита.... Ваши ли са тези 100 лева????[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: RG_PankO   
Дата:   14-10-09 17:42

victory13 не разбрах това за колите.
Мисълта ми беше, че човек може да си купи кола за 2000 лева и пак ако бъде откраданта ще си я получи обратно.
Серийния номер + всички документи са в наличност, но не намирам никавко тяхно прилжоение. С какво ше ми помогнат като застрахователя и полицията не помагат?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   14-10-09 17:44

cameraman ,по закон си длъжен в седем дневен срок да предадеш намерена чужда вещ или на собственика и ,или в полицията. В противен случай си подсъдим.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   14-10-09 17:44

Но не забравяйте, че това не е кражба и е въпрос само на добра воля връщането на апарата.... Що си го оставяш по пътищата????

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   14-10-09 18:02

Не е въпрос на добра воля,а член от конституцията. Сега собственикът трябва да обяви фотоапарата за откраднат в полицията ,защото ако каже,че го е загубил ще му се смеят. Ама те в полицията сами ще му предложат да го обяви за откраднат.



Публикацията е редактирана (14-10-09 18:14)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danny_falin   
Дата:   14-10-09 18:10

познато чуство, губил съм си портфеила с 1000лв вътре
колкото и студена вода да пиех, все ми беше гадно , само дето пиках повече [smilie10]

дано се намери де

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   14-10-09 18:24

А коректно ли е да го обявиш за откраднат, при условие, че си го посял.... Ти наричаш, човека, който го е намерил и може би иска да ти го върне крадец....



Публикацията е редактирана (14-10-09 18:25)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   14-10-09 18:26

Ами просто само ако го обявиш за откраднат,ще го търсят. В закона са дали 7 дневен срок за "коректния откривател" на техниката да я върне или предаде в полицията.Преди тези 7 дни все още не е крадец. И пеша да тръгне,да може да стигне до полиция. Твърдо съм ЗА обявяването за откраднат,защото в противен случай по-добре да се сбогуваш.



Публикацията е редактирана (14-10-09 18:28)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   14-10-09 18:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: landstar   
Дата:   14-10-09 19:07

гуци, ама по ЗС имаш право и на възнаграждение, да не гледам сега ама май беше 25% от цената. Демек - единия 105 макро да речем заминава, или поне грипа.
Ако обаче при аварийна ситуация - да речем, велосипедиста го е метнал, щото го е гонила мечка - съгласно правилата на СОЛАС А - целия багаж става собсвеност на овчаря, кото го е намерил. Прочие, допускам така и да е станало - намира го овчар, изхвърля Никона в храстите и си ползва със здраве торбичката. Ако е ЛОВЕПРО - да не му се мокри ЖСМ-а, примерно. Скоро ми се наложи в стара планина да сверявам часовника на ЖС-ма на един овчар. Не че му трябваше, ама ей тъй, лаф да става.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   14-10-09 19:15

guciguci това за 'по закон' не е вярно!
Ако намериш предмет на пътя, въобще не значи, че е изгубен и въобще не си длъжен да правиш каквото и да било...

Аз не мога да си представя, да съм дал 5 бона за камера, да я метна някъде си отзад и така да си карам колело... Чиста проба безотговорност, на човек който не си печели парите сам...

Факта ми е достатъчен, подробностите не ме интересуват..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »