Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на монитор...
Автор: nassoo   
Дата:   14-10-09 11:34

Здравейте,
Надявам се да ми помогнете малко при избора на монитор. Изискванията са следните:
- 24" или най-малко 22"
- цена - до 1800 лв.
Ще се използва за любителска обработка на снимки с фотошоп, както и за гледане на филми (затова и размерът е от съществено значение).
Моля да посочвате конкретни модели, като напишете, ако не ви затруднява, какви са плюсовете и минусите им. Ако може да пуснете и линкове, ще ми улесните много живота ;)
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nassoo   
Дата:   14-10-09 20:16

Хайде бе, колеги... никой ли няма наблюдения върху качествените монитори на пазара[smilie11]
За това тук http://www.ardes.bg/lcd-monitors/peripheral/EIZO+S2433WH-BK-15955 какво ви е мнението? Ще съм благодарен за всякакви други предложения[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   14-10-09 20:21

има поне три теми със същото питане, ако не можеш с търсачката във форума да ги намериш, опитай с Гугъл, веднага ги вади нещата...

Да не мислиш, че на хората тук им е приятно да пишат едно и също нещо всяка седмица?

Не се сърди ама е така!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: photostoykov   
Дата:   14-10-09 21:40

За да имаш база за сравнение:

http://www.vali.bg/?group=53&article=122&content=/article_content.php


[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: penich   
Дата:   14-10-09 23:16

http://shop.colourconfidence.com/product.php?xProd=2030&xSec=10312



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   14-10-09 23:23

Петъчно ми звучи тази тема.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nassoo   
Дата:   14-10-09 23:24

"Автор: d256h
Дата: 14-10-09 20:21
има поне три теми със същото питане, ако не можеш с търсачката във форума да ги намериш, опитай с Гугъл, веднага ги вади нещата...
Да не мислиш, че на хората тук им е приятно да пишат едно и също нещо всяка седмица?
Не се сърди ама е така!"


d256h,
Няма нито една тема със същото питане. Ето
резултат от претърсването на форума за въпросния модел. Преровил съм всички теми, съдържащи ключовата дума "монитор", преценил съм, че информацията ми е недостатъчна и затова съм помолил потребителите, които имат лични наблюдения върху въпросната техника да изразят мнението си. Нищо лично, но въпросът ми е съвсем конкретен и няма никаква причина да се драчим за глупости, нали[cool]

photostoykov,
Благодаря за отговора! Мониторът, който трябва да закупя, е желателно наистина да е 24" и да бъде в ценовия диапазон 1500-1800 лв. с ДДС. Ще бъде използван за специфични цели, които тук няма смисъл да обяснявам подробно, но... основно за обработка на снимки и за излъчване на видео... изискванията са точно такива и затова ми е необходим съвет какво да предпочета за тези пари.
Надявам все пак някой да е използвал нещо подобно и да сподели опита си. А ако никой не е - здраве да е... и наздраве [beer]

P.S. penich, прекрасно изглежда, но за съжаление надхвърля бюджета с хилядарка [smilie8]



Публикацията е редактирана (14-10-09 23:28)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: compur   
Дата:   14-10-09 23:26

петък започва от сряда! [smilie19]



Публикацията е редактирана (14-10-09 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GenaDP   
Дата:   14-10-09 23:33

Въри на prad.de и се образовай...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »