Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 фенерче light brush
Автор: deusex   
Дата:   12-10-09 23:01

Здравейте.
Някой може ли да ми репоръча някакво фенерче което е подходящо за light brush? Да бъде с много тънък сноп светлина, по възможност даже да се регулира. Има ли такива лайт бръш фенерчета, които се правят точно за тази цел?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: redgy   
Дата:   12-10-09 23:49

има при fobo88 от Варна. Става идеално с тях!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   12-10-09 23:55

deusex, разгледай асортимента на DX, там е фрашкано с какви ли не фенерчета, със сигурност съм виждал и таков, даже мислех да си взимам, ама се отказах, че хич ме няма с рисуването по принцип, пък камо ли с фенерче:)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   13-10-09 00:38

На Илиенци същата работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deusex   
Дата:   13-10-09 01:30

DX са супер ама има толкова много модели изобщо не мога да преценя кое ще е по-добро

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   13-10-09 01:34

deusex, имаше дни, дето правеха доста свит лъч, нали слагат снимки близо до стена. утре ще си погледна favorites и ще ти пиша кое според мен става за целта. то можеш да си вземеш няколко, които светят различно и така ще имаш възможност за "четки" - по-тънко, по-дебело и т.н. според мен доста ефектно ще стане:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deusex   
Дата:   13-10-09 11:15

да ама като не знам кое колко дебело е... щеше да е яко ако имат приставка която да регулира лъча.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »