Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с матрицата???
Автор: BlingY   
Дата:   08-10-09 14:26

Здравейте,

Имам проблем от вчера със фотоапарата.Не знам точно какво е предполагам че е нещо с матрицата.Фотоапарата ми е Сони Н9.Появи се една бледа червена черта по цялата вертикала на един ред.Вижда се на снимки с тъмен фон.Може да влезнете в профила ми да видите снимката с чертата.Ако някой знае от какво се е получило така и как и дали може да се оправи ще съм благодарен


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-10-09 14:29

Познал си причината. Оправа се в Лас сервиз. Стой далеч от сервиз Бушона.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BlingY   
Дата:   08-10-09 14:41

но апарата ми не е със сменяем обектив ще може ли?също така като цена ще можеш ли да ме ориентираш защото не съм в българия и да видя дали тук ще ми го оправят по евтино


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   08-10-09 15:05

Я по-добре не го закачай. Като гледам кропа ми се струва, че не се вижда много-много. Не си заслужава да се вкарваш в ремонти, че като ги подкараш накрая може да се окаже, че не си е заслужавало. Пуцай докато деяни и после - у дуваро. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-10-09 15:41

Имаше някакви дефектни сони-матрици. Ако е от тях ще ти я сменят безплатно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   08-10-09 15:56

Ако е в гаранция - даваш го в сервиз, към който ти важи гаранцията и го оправят. Ако е извън гаранция - най-добре си снимай тъй или купувай друг, защото цената почти сигурно няма да си заслужава за ремонт. И без туй на такъв апарат повече от 350 лв. на старо не могат да се вземат ако е в идеално състояние. Т.е. - след като си в чужбина, питай колко ще ти вземат за ремонт и ако е над 100 еуро, не си заслужава.
На твое място аз бих си търсил друг апарат, ако тоз е извън гаранция.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »