Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И отново за сватбените фотографи
Автор: didesignbg   
Дата:   06-10-09 12:12

Понеже се оказа че честичко се гледа в паничката на сватбените фотографи и тук и в чужбинско. Пък едните какви били, пък другите, пък третите....
Един интересен случай - Двойка съди фотограф за сватбени снимки - http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/6263595/Couple-sue-wedding-photographer.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lavrentii   
Дата:   06-10-09 12:19

Пък и евтино взима 1450 паунда...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-10-09 12:29

Ама и бая се е олял. Да не е бил къркан?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   06-10-09 12:35

Ми като има прости хора да не гледат предишни снимки, техен си е проблема!!! Не знам само каква е тая мода с нова тема за всяка нова мисъл по някоя стара тема...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   06-10-09 12:38

най-бруталното беше описанието как оператора е изпуснал камерата по време на църковната церемония и е изпсувал!
яка оливка са свършили фотографа и оператора, ама като се замисля и тук колко народ се мислят за сватбени фотографи... как не могат да разберат хората, че не е за всеки тая работа!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flipbeat   
Дата:   06-10-09 14:51

винаги като снимам сватба си казвам, че това са снимки, които ще се гледат 50 г занапред. ако не и цял живот.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   06-10-09 14:54

Тъжното е, че много голям процент от "утвърдените професионални" сватбени фотографи са много по-зле от новозапочнали ентусиасти-хобисти, които са си "въобразили", че са сватбени фотографи

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: attempt   
Дата:   06-10-09 14:55

Аз на една сватба бях кум, фотографа се напи на 20-тата минута в ресторанта и изчезна [smilie23]

Дори излезлите снимки бяха ужасни. Обаче беше избран на принципа най-ниска цена, така че няма нищо учудващо.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   06-10-09 17:37

радиатора кефи

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lavrentii   
Дата:   06-10-09 20:16

Абе кой си гледа снимките от сватбата 50 години, аз от сватбата на родителите ми не съм виждал нито една (а може пък да са уцелили подобен фотограф [smilie18] )

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flipbeat   
Дата:   06-10-09 20:33

"Абе кой си гледа снимките от сватбата 50 години, аз от сватбата на родителите ми не съм виждал нито една (а може пък да са уцелили подобен фотограф"- именно.



Непростимо е със съвременната техника да се насираш толкова, че да те съдят дори :)



новозапочнали ентусиасти-хобисти, които са си "въобразили", че са сватбени фотографи са ми любими. винаги нещо ми трепва като ги видя пред Ал. Невски да снимат по обяд със гордо вдигната светкавица и внушителен рефлектор.
Винаги съм се чудел дали им остават батерии за самата църква, най малкото...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Блясък   
Дата:   06-10-09 20:44

Аз в църквата снимам без светкавица.... бухам с нея само навън [smilie5]

П.П.

Значи и мене могат да ме съдят за .. не знам си к'во



Публикацията е редактирана (06-10-09 20:44)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »