Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Не се постъпва така...
Автор: coloritko   
Дата:   06-10-09 01:32

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=303192&t=303192&phorum_uriauth=



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vlex   
Дата:   06-10-09 01:36

Малко по едно време останах с усещането, че някой страда от разчетворяване на личността, но две от личностите са прекалено надменни или стеснителни, за да пишат...

Иначе кофти е постъпил човека, но какво можеш да направиш? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   06-10-09 01:37

да го псува заслужено. за съжаление - само това. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   06-10-09 02:34

Ебаси дървото...[smilie9]
На мен ми се случи подобно но по друг повод и виновник по скоро нямаше.Продадах си 300мм-я щото нямах пари ,а после се оказа ,че няма проблем за парите и останах на сухо.И ся се набутвам за да си го купя пак.СМяяях смях...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ricardo   
Дата:   06-10-09 02:48

Ако му дават парите моментално е разбираемо да постъпи така. За едно нещо не е прав само - че е пропуснал да напише, че са с предимство хората, който ще го купят на място.

Ако бях изпаднал в подобна ситуация и аз не бих се поколебал. Никога не може да си сигурен в корекността на купувача при подобен начин на продажба. Аз лично съм патил от такива - пуснах с Еконт едно CPU до Русе, а оня симпатяга не можа да се сети 3 седмици да си го вземе. Накрая ми го върнаха от куриерската фирма, като в последствие заплатих разходите по доставката и в двете посоки. През този период изпуснах и други потеницални купувачи.



Публикацията е редактирана (06-10-09 02:49)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   06-10-09 03:12

Обещаното си е обещано, изключително кухо поведение от страна на продавача.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sir_sky   
Дата:   06-10-09 03:18

Ебаси идиотската постъпка, мисля че админа трябва да направи бан и по такива причини, супер некоректно е, и си го заслужава пича![smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Нели   
Дата:   06-10-09 08:03

И аз какво трябва да направя когато някой иска да му запазя нещо - да му кажа "запазвам ти го, докато дойде клиент с пари"?!
Това ли значи запазен?
Не го разбирам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Нели   
Дата:   06-10-09 08:05

Всъщност израза "запазен, докато не дойде клиент с парите" го чух по телефона от един магазин [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-10-09 08:09

Парите в брой са най-силнияТ аргумент.

Едит: Да турнем пълният член.



Публикацията е редактирана (06-10-09 09:14)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   06-10-09 08:27

А дадената дума плява ли е...[smilie2] Е затова сме на такова дередже... Това достойнство, това отговорност, това мъжка дума... За една паница леща всичко се продава [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilcoin   
Дата:   06-10-09 08:34

За съжаление, твърде много хора са се превърнали в патологични лъжци и завършени егоисти. Не само в България, а навсякъде по света. Не го приемай толкова навътре, тия неща се връщат. Казвам ти го от собствен опит. Живей си живота и не се занимавай с глупости. [smilie24]



Публикацията е редактирана (06-10-09 08:36)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   06-10-09 09:16

Ток даже не става дума за дадена дума, а за недоизказаност, липса на комуникация.
Продавачът е искал да каже: Няма да го обещавам на никого, но ако дойде клиент с парите го взима.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Petri   
Дата:   06-10-09 09:36

Как реши, че продавача е искал да каже:
"Няма да го обещавам на никого, но ако дойде клиент с парите го взима."?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   06-10-09 09:43

Направо ме утрепвате. За 260лв каква драма. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitakabus   
Дата:   06-10-09 09:44

Аз затова първо си купувам , полс епродавам! На сигурно - такива да продам , ама дали ще стане веднага, дали янам той да продаде ..ала бала! Като има изгодна покупк - купуваш! После се оправяй с наличната техника..
..иначе се получават такива недоразумения!
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ УВАЖАВАМ ПОСТЪПКАТА НА ПРОДАВАЧА ДЕ! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   06-10-09 09:45

Не е за 260 - те лева явно , а заради обектива!
И наистина не се постъпва така! Ако човек не иска да се разкарва до офиса - поръчва си куриер!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   06-10-09 09:45

ако ще и 2 лева да са... не става въпрос за пари.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   06-10-09 09:46

аз ей заради такива постъпки гледам да направя всичко възможно първо да взема това, което съм си набелязал, пък след това да продам моето.

chill, мани ги парите, кофтито е, че човека е останал без обектив заради това и сега ситуацията е на никъде. още повече, че не е нещо оборотно, което всеки ден се явява в базара и имаш право на избор от кой да го купиш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: E-3   
Дата:   06-10-09 09:46

Хайде да налеем малко масло в огъня. Искам да попитам автора на темата, дали се почуства по-добре след като я пусна във форума. Не се защитавам и нямам такива намерения. Да, не се постъпва така, както постъпих аз. Посипвам си главата с пепел.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lavrentii   
Дата:   06-10-09 09:47

Обещаното си е обещано по принцип. Но така и така си тръгнал да продаваш, сменяй системата направо [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dinkoff   
Дата:   06-10-09 09:48

Ууууу [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: E-3   
Дата:   06-10-09 09:49

Хвърлете го на лъвовете [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   06-10-09 09:51

не виждам какво се цупиш.

просто оттук насетне хората, видели темата, би следвало да имат едно наум и да внимават с покупки от теб, съвсем логично и съвсем в реда на нещата. рейтинг в базара би било много по-добро решение, разбира се, но за съжаление едва ли би се появило такова нещо.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Petri   
Дата:   06-10-09 09:52

Ми не си прав бе друже.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »