Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon to miss PMA and concentrate on CES
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   01-10-09 14:41

От канон явно са толкова заети с новата космическо-умопомрачителна камера че почват да пропускат тия основни мероприятия [smilie18]

http://www.dpreview.com/news/0909/09093002pmacanon.asp



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   01-10-09 14:47

хм, а дали не са решили да избързат с обявяването на нещо ново (като марк 4-ката) преди PMA - като гледам CES е началото на януари, а PMA е февруари. Иначе казано, може би искат да анонсират новия продукт преди евентуални анонси, които би имало на PMA. така ще си гарантират шум само около тях, а не и около конкуренцията и ще имат един месец повече продажби преди другите.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: todorov   
Дата:   01-10-09 18:25

М-дааа, и след месец - айде у реката [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   01-10-09 18:37

явно преживяват същото както никон преди 5 години когато не мислеха че някой може да ги надвие

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   01-10-09 18:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   01-10-09 18:42

Кофти. Една фирма, която иска да е лидер, трябва да участва на всички възможни професионални места. Особено на такива, на които традиционно участва.

анонсирането по време на мъртвата зона (след Нова Година) на каквото и да е е обречено на неуспех. Но --- нека видим, дали маркетинга им си заслужава солта.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   01-10-09 20:13

Те ако ще пускат апарат от най-високия клас надали ще разчитат на пред-новогодишната шопинг мания. Ако е достатъчно добър ще има кой да го купи по всяко време на годината. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   01-10-09 20:18

данби [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   01-10-09 20:19

нЕма да спя от притеснение.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: apollo   
Дата:   01-10-09 20:46

Абе нека от Сигма измислят нещо във фърмуера на ДП1 да ми докарат "жива" хистограма а Канон си го знаем[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   01-10-09 20:52

ммммм просто Канон са решили че ПМА е излишно.

Без тях това ще е истина.

Просто са затворили ПМА-то, щото ЦЕС е по важно и интересно.

Не мисля че има общо с това какви апарати изкарват. От японските гиганти Канон са кажи речи единствените дето не влязоха в криза. Никон имаха огромни загуби и може да се окаже че няма да имат много нови изделия скоро. Сони и Панасоник изгубиха много милиарди. Слава богу Сони са на печалба от Алфа и там надали ще режат. Инак уволниха няколко хиляди.

Канон напротив стоят си на печалба.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   01-10-09 21:23

Ралтата сериозна [smilie18]
Мно се самонадъхвате :) По-спокойно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   01-10-09 21:35

Никон имаха огромни загуби и може да се окаже че няма да имат много нови изделия скоро.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

га стана петък бе.....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   01-10-09 21:38

Никон поддържаха духа на фото-форум жив в продължение на 5 години... И тогава извадиха фулфрейма... Купона спря... Голямата матрица вече не е маркетингов трик...

Много ми се ще да намеря старите теми по въпроа... Ама ги няма...
Георги май ги има на пдф, дали да не го бъзикна....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   01-10-09 21:38

21.38 има време [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   01-10-09 21:56

Ами джъмбо на сайта на никон така пише. Дано можеш да четеш де.
http://www.nikon.com/about/ir/ir_library/result/pdf/2010/10_1qf_c_e.pdf

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   01-10-09 22:02

ами ще видим дали ще имат нещо ново....
в крайна сметка ти си вещ в тези неща за разлика от нас обикновенните узери които не си правим труда да четем за финансовото състояние на предпочитаната марка [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ама колкото повече затъват никон толкова повече чена оптика гледам по международните новини вечер [smilie6]

а сонита нещо не се вижда.... а са в прогрес.... уж

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   01-10-09 22:07

Джъмбо аз горе писах че само Канон са в добре ти как го прочете не разбрах.

Сони май към 10 000 калпака са разпуснали от Януари насам. Това ако е хубава новина янво не ги светкам нещата.

Инак баш в профи средите д3х май основно за майтап служи. Пък А900 поне си го купуват от любопитство. И де да знам де що профи фоотграфи са пускали ревю на а900 е доста положително.



Публикацията е редактирана (01-10-09 22:09)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   01-10-09 22:15

аз щот не съм профи за това намирам това сони за голямо про недоразумение... а и не е про за щастие...

а Д3 е все още масово продаван сред протата независимо че има д700 ... странно [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] не визирам бг...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   01-10-09 22:18

D3 не е лош. И мен ме кефи много ама ми е малко скъп.

Аз за Д3Х те майтапя.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   01-10-09 22:19

не съм мегалопикс поклонник така че няма какво да ме майтапиш.... [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   01-10-09 22:23

абе важното е че като една фирма пусне нови готини неща другите ще трябва и те да се размърдат.

Е сега никон имат д700, д3 пък сони а900, а850 (чака се и ново сони с 37 мегапиксела!!!!) явно е ред на канон да извадят нещо повече от видео в 5д.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-10-09 22:28

Сегашното състояние н атехниката ме устройва напълно. Има какво да се желае по цените.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   01-10-09 22:29

Сони а850 - 1650 Евро в момента. [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Canon   
Дата:   02-10-09 00:06

Данби
Е това е ролята на маркетининга - да прецени кога да се пусне ширпотребата - баш преди или след Нова година, а за профи телата не се безпокой - те нямат проблем, те се купуват когато пазара е узрял за тях (разбирай целогодишно), а не по празници и рождени дни

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »