Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся селенов тонер
Автор: lipostok   
Дата:   30-09-09 10:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lipostok   
Дата:   30-09-09 12:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: met   
Дата:   30-09-09 15:06

Има рецепти в стари справочници и рецептурници.
Сепия. Избелване с червена кръвна сол-цианид. Тониране с натр.сулфиД или с тиокарбамид.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: батай   
Дата:   30-09-09 16:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   30-09-09 23:43

Липосток, тониращ разтвор в кафяво се продава готов - Фома произвеждат такъв. Имат и в синьо... а тетенал правят останалата гама...
Поръчай си от Христо Дончев, все ще внесе 1 кутийка. Трябва да струва около 15 лв... за много снимки.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-10-09 00:21

Къде ги изхвърляте тези гадости?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   01-10-09 00:28

в Дунава...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivansky   
Дата:   01-10-09 15:32

с foma тонер съм тонирал и се получи много добре. можеш да правиш повече или по-малко наситено кафяво, като избелиш изцяло или частично изображението в първият разтвор.

преди да си купя фома тонера, опитвах с натриев тиосулфат и калиево-алуминиева стипца. в рецептурника пише да се сложи снимката в разтвора и да се загрее до не знам колко си градуса. е аз загрявах, загрявах, та се размириса яко на сяра и чак тогава взе да се тонира. тона стои кафяв и лееко сектантско лилав, но най-добре вземи на фома.
с ферицианид и натриев сулфид не съм пробвал, защото нямам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lipostok   
Дата:   01-10-09 16:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   01-10-09 23:00

може да видя за тонер и да ти дам някакво предложение.

Ваньо, на Фома тониращият разтвор съдържа ферицианид и натриев сулфид. То ест не е нищо ново, просто е готов за употреба.
А ти си се мъчил с тиосулфат и нагряване до 60 градуса... смел си...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »