Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Фотоваканция 2009 - видео в Лайф Dir BG
Автор: algaivel   
Дата:   25-09-09 15:46

Добар репортаж, пълно отразяване на наградите и уловена атмосфера [smilie24]
http://life.dir.bg/2009/09/25/news5113524.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   25-09-09 16:07

Типино за ваканцията..Яко Фотобукаке....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-09 16:08

оператора е един път....

мисля че ако закове с пирон бутона за вариото... хваналите морска болест ще са по-малко

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Manchev   
Дата:   25-09-09 16:48

Има няколко сладки котенца от моделите, избрани от Хамър студио [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chukov   
Дата:   25-09-09 16:56

Маги е много сладко парче
много фотогенична

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ege   
Дата:   25-09-09 17:06

Гледах клипа - през цялото време някакви пергиши щракат момичета облечени с оранжеви бански. Какво фотографско има тука?
Това ли е Фотоваканицята?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 17:47

Точно оператора е доста добър !

ege: Ако имаш други идеи за Фотоваканцията ще те изслушам внимателно. [smilie11]



Публикацията е редактирана (25-09-09 18:04)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ffwd   
Дата:   25-09-09 17:56

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   25-09-09 18:11

Съжалявам за правописната грешка в първия пост. Не мога да се редактирам [smilie2]
Освен много интересните разговори с всепризнати имена като Цецо Четъшки, Йордан Йорданов, Любо Сергеев, Иво Сакелариев и много други (които не си избиват комплексите и не си ги мерят в интернет), най-радостното за мен тази година, е че млад човек спечели Голямата награда.
Ми да бяхте се напънали, недоволни Господа, да осигурите спонсори или самите Вие да станете такива, да органидзирате нещо и тогава да недоволствате.
Аман от злоба, комплекси и величие[smilie9] Естествено много е лесно само да седиш да плюеш. Все повече се убеждавам, че повече от мераклиите са мрънкачите и вечно недоволните, хванали Господ за шлифера "корифей" в този сайт.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ege   
Дата:   25-09-09 18:28

Много пък се палите. Хамър студио си направили рекламно филмче, ама то си е за Хамър, не за Фотоваканцията.
Защо на фотоваканцията трябва да се снимат моделки, това е изтъркано до болка. Не виждате ли, че 90% от наградените снимки са постановъчна фотография.
Хубаво, няма да си казваме мнението повече.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 18:35

ege: ОК но е хубаво видеото да го гледат повече от 5 човека (освен тебе), ако имаш идея както казах ще изслушам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-09 18:47

за пореден път.... в момента в който не си се огънал с партийната линия и вече си злобен плювач.... [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

новите дрехи на царя.....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 18:54

джъмбо: Аз лично събирам идеи как да стане по-добре ! А това че виждам само плюване говори много добре за ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   25-09-09 18:58

Джъмбооо, Джъмбо време е да пораснеш Иване [ezik]
Ей тук са и всички наградени снимки с имената не техните автори. Някой ги бяха пообъркали малко [smilie7]
http://life.dir.bg/2009/09/25/news5113524.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-09 19:01

като се премонтира и се махне всичкото набиване на варио и лашкане на камерата наляво-надясно туко виж станало нещо....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 19:07

джъмбо: Трябваше да почнеш с тези думи.
А сега защо е така, така е защото ако го няма това набиване и изтегляне ще гледаме 1 мин. и после ... (да не говориме че по FTV (например) не съм гледал ревю без тези ефекти, ама те пЪк кво ли разбират).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   25-09-09 19:12

една идейка

Направете така, че човек да може да снима на спокойствие с модела без още 15-20 човека с апрати стативи и светкавици да му се пречкат и да му разсейват модела.



Публикацията е редактирана (25-09-09 19:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-09 19:12

значи това си завии от оператора....

ето ти клип сниман с аматьорска джобба камера помеждо другото докато с другата рука съм държал фотокамерата....

извадено е от 20 мин материал.... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

http://www.youtube.com/watch?v=ct6WmcxntxU


а ако ще има сериозен ангажимент то тогава се взема статив.... най-малкото

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mr_G   
Дата:   25-09-09 19:21

Пешо: това е възможно, но има и хора, които се радват на масовката. Обаждаш се и го уреждаме
джъмбо: ок ... само да не се измъкнеш в последния момент под предлог, че не си оператор а фотограф :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 19:21

джъмбо: ОК това е достойно, ама я си представи горното видео снимано така ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 19:23

...



Публикацията е редактирана (25-09-09 19:32)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   25-09-09 19:29

Защо да си водя модел аз. Нали това е организирано събитие , за което човек се акредитира. Аз ако ще си водя модел, нама да го водя на ваканцията, а ще си снимаме на спокойствие като правя обикновенно. Как така на други организирани събития този проблем е решен супер успешно, а на фотофакнция и фиестата се получава едно голянмо фотобукаке. Какви резултати се очакват от цялото това начинание освен стресиране на модели.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   25-09-09 19:31

Пешо, че кой те спира [smilie10] [smilie10] [smilie10]
Фотоваканцията е масово мероприятие и тук са показани общите снимачни сесии. Всеки можеше да снима моделите и самостоятелно, разбира се.
Джъмбо, жегна ме направо в сърцето с тази песен и ме разплака.
В предишните постове исках да кажа, че всяко нещо може да се каже по хиляди начини. И, че е по хубаво да общуваме човешки :)[beer]



Публикацията е редактирана (25-09-09 19:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   25-09-09 19:38

Ми никой не ме спира затова не ви идвам на ваканцията а си снимам сам модели. Впрочем я си дайте сметко клоко повече загубихте от тази масовост, колко ви падна качеството на показвания резултат. И се запитайте кои ви липсват и защо не са там... Какво не први този формат атрактивен за тях.

Оставете ме мен. Аз съм само един мрънкач и ако дойда най-много да ми заболи главата от мрънкането ми, ако го чуете от шума, който прави мсовото плющене на затвори и огледала....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GioX   
Дата:   25-09-09 19:43

ОК вече само и единствено затворени пленери в тесен кръг с поименни покани.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »