Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Техника от Америка
Автор: black_tulip   
Дата:   19-09-09 22:38

Искам да попитам по-запознатите от мене при внасяне на техника от Америка ( 580 ЕХ 2, и 70-200 /4 ) момичето трябва ли да изхвърли кутиите на светкавицата и на обектива? Дали някои ще направи проблем по границите ако са с кутиите? В личния багаж ли е желателно да бъдат или не?
Благодаря предварително! :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   19-09-09 22:40

Кутиите в куфара,обективите,апарата,светкавицата,в чанта на рамото.Без проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   19-09-09 23:12

ами скъпи неща не се слагат в багажа дето чекираш - щото изчезват безусловно (дори може и да не е в БГ- в Германия, Италия изчезват).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: garsia   
Дата:   19-09-09 23:21

Автор: caprichosa
Дата: 19-09-09 22:40

Кутиите в куфара,обективите,апарата,светкавицата,в чанта на рамото.Без проблеми



[smilie24] [smilie24] [smilie24]

иначе ще трябва да платиш мито за техниката



Публикацията е редактирана (19-09-09 23:22)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_tulip   
Дата:   19-09-09 23:53

[shtrak] .....[beer]
Благодаря !
Ще го имам в предвид!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mladenov   
Дата:   20-09-09 03:53

caprichosa го е казал!!![beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   20-09-09 04:32

Можеш да набухаш кутиите с мръсни чокапи. Да пестиш обем де.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mogila   
Дата:   20-09-09 10:01


По летищата всичко е въпрос на късмет. Аз съм пътувал 10тина пъти и никога не са ми проверявали багажа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: drkskwlkr   
Дата:   20-09-09 11:46

Кутиите няма нужда да се изхвърлят. Просто капаците се отварят и цялото нещо става една плоска картонена изрязка, която отива на дъното на куфара. Пакетажните стиропорчета и книжките - до тях. Техниката - задължително в чанта в ръката, през зеленото коридорче на изхода и по живо, по здраво.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stormfx   
Дата:   20-09-09 12:47

Няма да е лошо админите да отворят една секция с често задавани въпроси и там да има отговорите на този и подобни въпроси. Така или иначе подобни питания имат 2-3 седмична цикличност.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: garsia   
Дата:   20-09-09 15:04

И аз съм за секция "Често задавани въпроси"
Всичко ще става по-лесно и по-бързо.
Добро хрумване!!!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: drkskwlkr   
Дата:   20-09-09 15:21

stormfx написа:
> Няма да е лошо админите да отворят една секция с често задавани въпроси и там да има отговорите на този и подобни въпроси. Така или иначе подобни питания имат 2-3 седмична цикличност.

И как ще се обяснява на новодошлите кой въпрос е често задаван? [smilie11]

Въпросите на всеки питащ са уникални за самия него. Казвам го без грам ироничност, просто такава е човешката природа. Не ме интересува кой друг какво е питал, важно ми е да ми отговорите на моя въпрос - сега, веднага.

Когато вчера е била разискван даден въпрос и днес някой отваря нова тема за същото, просто не пишете в нея - няма друг начин да накарате някой, който не следи редовно форума, да използва търсачката. Цикличността на питанията се поражда от многото желаещи да отговорят, а не от питащите.



Публикацията е редактирана (20-09-09 15:23)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Scouse   
Дата:   21-09-09 10:41

Няма кой да те накара да плащаш мито при положение, че са ти в ръчния багаж и е "ясно", че не са купувани с комерсиална цел. Ако има вече 2-3 еднакви неща, положението става съмнително ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stormfx   
Дата:   22-09-09 15:42

@drkskwlkr

Никога не съм си мислил, че някой ще провери преди да пита. Това е против психиката на стандартния форум потребител. Идеята беше вместо да се изписват сума излишни мнения да се посочи само линк с отговора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »