Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Две фотографски изложби посветени на легендата HASSELBLAD
Автор: predmen   
Дата:   15-09-09 22:08

БАЛКАНСКИ ФОТОГРАФСКИ ФОРУМ – ПРЕД МЕН, 2009 стартира с две фотографски изложби посветени на легендата HASSELBLAD


http://photo-zona.net/images/user1823/album7362/large/1253041094_skqf1924_poster-BALKANPHOTOGRAPHICF


На 14 септември 2009 г. от 18 ч. в Градска художествена галерия – Ловеч,БАЛКАНСКИ ФОТОГРАФСКИ ФОРУМ – ПРЕД МЕН, 2009 стартира с две фотографски изложби посветени на легендата HASSELBLAD



Hasseblad Masters Awards - фотографии на 10 от най-добрите майстори на фотографското изкуство в света, отличени с най-престижната международна награда за фотография - Hasselblad Masters Awards.
/Експозицията е предоставена от официалният вносител на HASSELBLAD за България Верига магазини PhotoSynthesis./
Фотографска марка Hasselblad е еталон за най-високо качество в професионалната фотография.
Всяка година Hasseblad Masters отличават по един фотограф от всяка една от категориите на конкурса - архитектура, репортаж, мода, художествена фотография, обща фотография, пейзаж и природа, портрет, продуктова и сватбена фотография, както и в отделната категория “upcoming” за нови таланти. Те се присъждат като признание за професионални фотографи с изключителен принос в това изкуство.



Другата изложба - Game of luck , е на носителя на Голямата награда от миналогодишното издание на НАЦИОНАЛЕН ФОТОГРАФСКИ ПЛЕНЕР- ПРЕД МЕН, 2008 - Евгения Максимова. Тя представя авторски проект от 35 фотографии, заснети с любимия й Hasselblad. Фотографиите са заснети в различни части на света и са изложени в няколко серии под формата на инсталация. Авторката ги обединява под името GAME OF LUCK.


Организатори на събитието са visual-art-studio CREATIVE HALL и верига магазини PhotoSynthesis.



Експозициите могат да бъдат видяни в Ловеч до края на месец септември.



повече на:
http://www.predmen.com/index.php?mod=singlenew&new_id=112

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c5   
Дата:   15-09-09 22:16

... странно защо, администраторите и собствениците на сайта до последно непожелаха да пуснат обява за откриването на предстоящите изложби в новините на сайта???[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: next_time   
Дата:   15-09-09 22:51

Преддполагам че изложбите са с рекламно-комерсиална цел и като такива не са пожелали да си платят банерче

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c5   
Дата:   15-09-09 22:56

next_time
... доколкото аз знам, целта на всяка една изложба е реклама/представяне на нещо/някой, а що се касае до комерсиалното - много далече от това![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: next_time   
Дата:   15-09-09 23:05

Ами едно е да рекламираш автор а съвсем друго да рекламираш фотоапарата с които са правни снимките.Ако Евгения сама си организира изложба ОК, но това както е споменато е дело на официалният вносител на Хаси.Та мисля си че това си е обикновенна реклама облечена като изложба.

В интерес на истината все ми е едно каква е причината да не се пусне в "новини", а и не планирам ходене до Ловеч.А и ми е все тая реклама ли е или не ...

Приятни мигове на всички които намерят време да посетят изложбите[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c5   
Дата:   15-09-09 23:09

next_time - mi 6to si 4e6e6 ezika togava?[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   15-09-09 23:11

Информация в новините е пусната вече.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   15-09-09 23:13

До сега се чудех, къде ли е пратено това инфо, за което до последно "не сме пожелали" да пуснем в новините.
Имаме форма "изпрати новина" - обаче не е там. Прегледах внимателно всички изпратени през тази форма, няма го.
Реших, че вероятно е на админския мейл. Влезнах и прегледах всичко - няма го. Прегледах и траш-а. Отворих и маса спамерски мейли.
Накрая го намерих. В мейл със заглавие "NO SUBJECT" .
Моля научете се как се изпращат съобщения. Наистина всякакви мейли "no subject" и други подобни директно се трият.
Толкова ли е трудно да си сложите заглавие на мейла, за да знаем за какво става върпос и да го отворим между стотиците спамове ?
Освен това точно заради спама, сме сложили специална форма "изпрати новина" - позлвайте я. Тя е за това.



Публикацията е редактирана (15-09-09 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: next_time   
Дата:   15-09-09 23:22

с5
Нещо против ли имаш???

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Manchev   
Дата:   15-09-09 23:48

Поздрави на Евгения Максимова-emax - добре позната сред всички ни във фото-форум с прекрасните си фотографии. :) [beer] [shtrak] Благодаря ти за прекрасното пътуване в невероятния свят на всекидневието, което ни заобикаля, но често подминаваме. :) Който отиде на изложбата ще може да види снимки от България, Куба и къде ли не още в двете изложби на Hasselblad. :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c5   
Дата:   16-09-09 09:29

boni -

11.09.2009- webmaster@photo-forum.net /със заглавие NEWS-Izlojba.

13.09.09 - webmaster@photo-forum.net
13.09.09 - boni@photo-forum.net - No subject

Pozdravi i blagodaria za otgovora ot ADMINITE ;)[shtrak] [smilie24]



Публикацията е редактирана (16-09-09 09:39)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   16-09-09 09:35

няма ли да дойдат и накъм София изложбите, че ми се гледат големи кадри от Хаси-та?:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   16-09-09 09:57


Автор: next_time
Дата: 15-09-09 22:51

Преддполагам че изложбите са с рекламно-комерсиална цел и като такива не са пожелали да си платят банерче

май не си видял колко банерчета на синтезиса се въртят....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   16-09-09 13:59

Както казах, не случайно сме сложили форма за изпращане на новини.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »