Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 www.Help-Portrait.com
Автор: vga   
Дата:   15-09-09 09:10

Здравейте! Наскоро покрай Chase Jarvis стигна до мене една идея, която ми харесва и мисля че можем заедно да я осъществим и в България. Погледнете www.help-portrait.com и изгледайте краткото обяснително филмче. Ако желаете след това можете да се включите във създадената днес социална мрежа, където ще се получават ъпдейти за дейността и да добавите фейсбук профила на организацията. Създал съм група на адрес http://community.help-portrait.com/group/sofiabulgaria
и всеки може да се включва. И така, дано да успеем и ние да създадем и дадем нещо [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   15-09-09 10:39

Не е ли по-добре фейс ту фейс да общуваме, да правим любов с харесвания пол или поне да пием бири?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vga   
Дата:   15-09-09 11:24

100 пъти по-добре е, но не е толкова достъпно и бързо за изпълнение. а тази идея е хубава, подкрепете я.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: landstar   
Дата:   15-09-09 16:16

я чупка с тия соц. мрежи! рекламата тука е платена!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vga   
Дата:   15-09-09 17:10

този пък! ти изобщо погледна ли за какво става дума? рекламата била платена тук, какво рекламирам? а и аз ли няма да знам за правилата тук и кое е платено или не? Я малко се съобразявай със старите във форума, моля те [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   15-09-09 18:33

Смятам, че няма да има чак толкова голям брой членове от БГ, че чак да се налага групата да се казва SofiaBulgaria [smilie23] Можеше да е просто България.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hash   
Дата:   15-09-09 19:35

Добавих се в community-то. Идеята е много хубава [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »