Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Фотоваканция 2009
Автор: asahi   
Дата:   13-09-09 10:29

... дали свърши?
Кой е участвал, с какво, кои са наградени?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   13-09-09 11:15

Мх.. аз само да попитам многото фотографи и моделки по р.Велека от тази фотоваканция ли бяха?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   13-09-09 11:20

Ако не ги е довлякла реката значи са от ФВ.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kosara   
Дата:   13-09-09 12:02

?????

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: glitter   
Дата:   13-09-09 14:13

http://4coolpics.com/photo-forum/2/43130.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lucky   
Дата:   13-09-09 15:35

Беше ебати купона готин [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sun   
Дата:   13-09-09 15:42

Пък що бираааа се изпииии![beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   13-09-09 19:30

glitter, да ти имам източника [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Купона беше як, времето лошо, журито стигна почти до бой за да определи Голямата награда, имаше много изложби, много фотографи и добро настроение.
Поздравления на Емилиян Дечев за наградата. Лично за мен е много радостно, че толкова млад автор спечели [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: plam   
Дата:   13-09-09 20:10

Един признат източник[smilie5]
Google:
Фотоваканция 2009. Наградени автори.



Публикацията е редактирана (13-09-09 20:17)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   13-09-09 20:28

Пръви сте! Грешка няма.[beer]
Репортаж от боя има ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: plam   
Дата:   13-09-09 20:54

Валери забрави да инсталира камерата за наблюдение[smilie25]. Чух, че ни зяпали с бинокъл и подслушвали под прозорците, ако е вярно да споделят. Г-н Трейман каза, че е бил свидетел на най-дългото и оспорвано журиране в историята на Фотоваканция. Дано е било и справедливо [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: svetal   
Дата:   13-09-09 22:20

Само да допълня че освен споменатите автори в сайта http://4coolpics.com,незнайно защо са пропуснати двама моя милост и algaivel
.Предполагам, че този който е отразявал събитието не ни познава..вече



Публикацията е редактирана (13-09-09 23:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   13-09-09 22:39

Много ясно. Не сте почерпили. Следващия път - двойно [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   13-09-09 22:42

Ха-ха-ха - това не са всички наградени автори, отразяването е едностранчиво. Държа на думите си, че информацията е изкривена през призмата на интереса на собственика на сайта. Не са споменати всички наградени, никъде не се споменава, че Фотографи като Цецо Четъшки, Ивайло Сакелариев, Йордан Йорданов, Любомир Сергеев и други всепризнати имена на Българската фотография бяха там, че споделяха техники на снимане и бяха открити за въпроси, че ни позволиха да се насладим на снимките им. Лошото време беше добре дошло ... Спомних си добрите стари времена с уъркшоповете, с твоите обяснения, Асахи, как да си обработим файловете за печат, доволна съм, че все още има Хора във фотографската общество [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   13-09-09 22:46

Аз пък се чудя админите на Фото Форум защо не са пуснали новината още. Хем някои от тях бяха там.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exg   
Дата:   13-09-09 22:48

[smilie5] те па другите като са пуснали да не би да е пълната новина [smilie11] Не са изброени всички наградени автори, добре че бяхме там и знаем [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   13-09-09 22:51

asahi, може да не са пристигнали още [smilie10]
И Жоро и Сас бяха там първите дни, после се запиляха на някъде... Лошо е, когато всеки дърпа чергата, никой не печели от това, най малко Фотографията, или младите хора, които я обичат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   13-09-09 22:52

Автор: asahi
Дата: 13-09-09 22:46

Аз пък се чудя админите на Фото Форум защо не са пуснали новината още. Хем някои от тях бяха там.


И кой от админите на ФФ беше на закриването Асахи??? Някои бяха там първите 2 дни, но не се сещам някой да е бил там на закриването и награждаването.

Ще пуснем информация като получим официално такава от организаторите.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   13-09-09 22:56

algaivel - във всеки профил има форма "предложи новина" - можеш да систематизираш информацията и да я пуснеш, веднага ще я сложим в новините.
Нали си била там.
Аз не съм бил на закриването, откъде да взема информация за наградените?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   13-09-09 22:57

Докато я пуснете новината други новини ще са я изместили.
За догодина дано сте по-бързи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   13-09-09 22:58

Ако някъде трябва да има изчерпателна информация това е : http://www.photovacation.org/


Смятам, че организаторите първи трябва да публикуват информация за наградените, както и репортаж от събитието.
В нашия архив има инфо от 2003-та до сега, включително и видео. Ще публикуваме и за тази година.Стараем се да поддържаме архив за тези събития и това е по-важно от "кой пръв пуснал"



Публикацията е редактирана (13-09-09 23:00)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: algaivel   
Дата:   13-09-09 23:01

J0R0, абсолтно си прав - дължиш ми една бира за безсънната нощ дето ме чака [smilie6] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fotografinq   
Дата:   14-09-09 11:33

Деня на Канон беше най-готин. Обещавам да тенирам сервиса си сериозно за следващата ваканция [smilie21] и да излем по-напред от "четворката" [smilie3] ...Песните на Васко и танците също ще ми останат прекрасен спомен...после вече ми стана напечено, когато започнах да проявявам диапозитивите за конкурса. Чувствах се като на масово изнасилване. Разбрах, че и милите и прекрасни момичета, които позираха за фотосесиите са били подложени на нещо такова. [smilie7] Имаше и навлеци, които правеха калабалък без дори да се акредитират за събитието...както всяка година. Накрая и бирата свърщи...е поне влязах с една снимка в изложбата направена от сърце без никакви творчески напъни, каквито забелязах около себе си.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   14-09-09 11:38

Покажи де

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   14-09-09 11:48

Имаше и навлеци, които правеха калабалък без дори да се акредитират за събитието...

Двама от админите на фото форум бяхме измежду тия неакредитирани навлеци (на вечерта на Канон).
Догодина ще се постараем да не правим калабалък.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »