Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Като за петък вечер
Автор: dimitar_p   
Дата:   11-09-09 18:42

Правя тема за най-тъпите и неподходащи изказвания, които се появяват във форума. Може да пускате всякакви фрази - ваши или на други хора. Накрая може и да спретнеме едно топ 10 на хората, които са се изцепили най-много. Абе като за петък вечер да видим какво може да се извади от архива с простотии. Ай [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   11-09-09 19:12

Ако ПД се оттегли може и да се класира някой, вкл. и аз.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimitar_p   
Дата:   11-09-09 19:46

хаха няма конкуренция а?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: modiliani   
Дата:   11-09-09 20:46

150. kubeto
(09.09.2009 02:16) 130. Авторът-Не се хаби излишно!Прави си кефа и се усмихвай!И добре да ебеш,и добре да учиш,все ще има недоебани и недоучени!Това не е твой проблем-да се оправят:)))))


Еми аз не знам за най-тъп, ама тоя коментар на кубето си го запазих:))) адски му се изкефих;)) много точно, лудо и квото и ще да е..:))) това е от мен ;))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimitar_p   
Дата:   11-09-09 21:03

мда вече имаме първо предложение.... Давайте, давайте.....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miton   
Дата:   11-09-09 21:44

Гената трябва да се декласира, инак няма смисъл.....[smilie25] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sunnyshot   
Дата:   11-09-09 22:07

защо не направиш тема за най-добрите и интересни изказвания, ами само негативни и уродливи неща трябва да ни привличат? И защо трябва да се концентрираме на простотиите и да ги повтаряме в специална тема в главния форум?

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimitar_p   
Дата:   11-09-09 23:21

за да се посмеем на гърба на тия велики хора, които запълват форума с дълбоки мисли. Идеята е да се видят някой хора колко са смешни. Бая материал има.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »