Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Защо мъжката голота се възприема трудно?
Автор: тьма   
Дата:   03-09-09 06:39


http://212.36.3.59/site_pics/184/o_1251918480_IMG_9575.jpg




Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asenr   
Дата:   03-09-09 07:27

На някои много неща са им трудни [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   03-09-09 08:13

ми тъма, той е с чорпогащник и токчета[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MA   
Дата:   03-09-09 08:13

Какво е да се "възприема"?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MA   
Дата:   03-09-09 08:16

Конкретната снимка май наистина не е много мъжка.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   03-09-09 08:24

Е....в случая е представена по ебатисимуси и начина....[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: santoli   
Дата:   03-09-09 08:29

Проблема изобщо не е в анатомията, а в чорапогащника и токчетата. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   03-09-09 08:33

Именно! Яйцата в мрежичка......аз не бих![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gecata   
Дата:   03-09-09 08:41

Народопсихология навярно...
Преди години мой пиятел -издател, емитира на пазара календар с голи мъже.
Повечето кадри бяха доста естетски, а и "аполоновците" си ги биваше.....
Така и не успя да го реализира, та накрая достигна до извода:
"А бе аз като си купя календар с голи жени и си го закача вкъщи на никой не прави впечатление, но ако жена ми си купи календар с голи мъже направо ще я изселя заедно с календара и [smilie18] [smilie18]
Та навярно за това не се котират снимки на голи мъже, а виновно е мъжкото "ЕГО"

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilcoin   
Дата:   03-09-09 09:53

Виновни са начина, по който мъжете и жените възприемат голотата на "техния" и "противоположния" пол (кавичките са нарочни, тъй като за една част от народа тези понятия са с различен смисъл). Затова и мъжката голотия не се приема особенно радушно, просто няма кой чак толкова да впечатли. Биология, кво да правиш ...
[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Tekumze   
Дата:   03-09-09 09:58

Ми не е трудно, зависи от начина.....


http://www.abc-people.com/data/michelangelo/david1.jpg




Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 314   
Дата:   03-09-09 10:10

защото България е ориенталска държава и Българският мъжки екземпляр като такъв инстиктивно стои настрана евентуално името му да не бъде замесено в гей връзка и тотално да му се срине авторитета

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-09-09 10:20

хм... в нашата галерия голо тяло срещнах и много радушно посрещнати кадри [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   03-09-09 10:48

Причините са няколко и не е въпрос на "българска психология".

1. Повечето от мъжете харесват (е, поне истинските мъже [smilie6] )... ясно какво. А доста от жените са с някаква степен на криворазбран феминизъм и... нататък е ясно. И реално подавляващото мнозинство излиза, че харесва жени в някакъв смисъл. Но туй не е само в България.
И аз се чудя защо жените НЕ харесват голи мъже, но е факт. По-точно причината е ясна, но въпреки това не ми е достатъчно логична (а и в т.2 е уточнена причината).

2. Въпрос и на сексуалното разбиране на половете - мъжете харесват красиви жени (за красотата като понятие - по-надолу); а жените харесват богати/известни мъже. В този смисъл - явно трябва да има списания и снимки на голи жени и таквиз за успели мъже - там разни дебели джобове, БМВ-та и т.н. И е много смешно когато разните манекенки започнат да говорят за "чувството за хумор" на мъжете, които биха харесвали. [smilie18]
Въпрос на биология - мъжете си гледат интереса в секса (както се казва - мислят с долната глава)... а жените - интереса... извън секса (мислят с горната глава). Просто жените постъпват по-практично и в известен смисъл - по-умно. Макар че е трудно да се каже колко умна е една мутреса, която всяка вечер е в ролята на боксова круша, но пък си кара през деня X5-цата, а и туй е предмет на отделен разговор.

3. Така наречената "красота". От хиляди години се насажда в мозъка на всеки, че жените са по-красиви (и обратното)... и накрая просто всеки го "знае" това. И красотата просто си е един предразсъдък. Преди 200 години да речем са се харесвали и са били "красиви" - да ги наречем добре закръглени жени (а и сега е тъй в някои области по света). А сега "красиви" са жени, които едва се крепят като духне вятъра. А къде са мъжете в тези разбирания за "красота"... ами никъде - те са от другата страна. [thankyou]

Е, къде в цялата таз схема има място за голи мъже? Ами - никъде. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: itilien   
Дата:   03-09-09 10:59

всъщност темата е за друго. тьма се опитва от известно време да прави активна реклама на дружката си, която е повикала от някой руски форум да се пресели тук. И набутва нейни снимки през ден в някоя тема.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilcoin   
Дата:   03-09-09 11:00

Айде да го кажа просто, мъжете обичат да зяпат голи жени докато жените не са толкова ентусиазирани от идеята. Вместо да пишете глупости, земете прочетете по една книжка да птичките и пчеличките
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nacho1   
Дата:   03-09-09 11:05

Ами то май всичко по-важно е казано по-горе [smilie5]
... само не разбрах, тъма с тази снимка ... ? "мъжът" нито е гол, нито прилича на класическият мъж ??
Вчера рових доста по профилите ... ами да ти кажа ... и жените в неестествени стойки или с гаечни ключове забити на определени места и мен не ме кефят [smilie18] въпреки, че са ми казвали много пъти жените, че нямат никакви съмнения, че съм мъж.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   03-09-09 11:06

Мен пък ме кефи този хибрид, нещо средно между кентавър и русалка :-))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   03-09-09 11:25

Да не съм чул дума против гаечните ключове...

Хахахах въпреки, че сега съм на вълна Менгеме, но нямам велаеща точно за снимки с менгемето, но пък някой мъж ако иска да заповяда....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boll   
Дата:   03-09-09 11:35

По темата http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   03-09-09 12:27

Яйцата в мрежичка [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   03-09-09 12:28

Нямам тези гореописани наблюдения,че жените не харесвали голи мъже,напротив!
Като фотограф,който обажава да снима мъжки акт,многократно съм се опитвала да накарам публиката(по конкурси и изложби)да разбере,че красота има и в мъжкото тяло.Уви...

Принципно мъжки акт се снима доста по-трудно..мъжете се оказват много по-срамежливи,трудно се отпускат и определено е нужна много повече комуникация преди сесия.
Притесненията им идват от това,как ще ги възприеме зрителя.Няма какво да се лъжем - в ориенталска България коментари от типа "къв е тоя педал" се срещат под всяка снимка с мъж.
Мъжката публика не може,а и не иска да приеме факта,че може да има някой друг мъж с по-красиво тяло от неговото,по-надарен е,привлича повече женското внимание..и тем подобни комплексарски измишльотини.За това е супер лесно да се лепне етикет на модела,да се осмее публично и да се заклейми като неинтересен за гледане.
За много неща не сме дорасли..както вече споменах в една друга тема.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   03-09-09 12:38

Горната снимка определено има много мъжко излъчване [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nacho1   
Дата:   03-09-09 13:49

[smilie18] [smilie18] Пешо, гаечните ключове и аз им се кефя много ... само ако знаеш колко комплекта имам за колата, макар и веднъж да не съм ги ползвал (дано винаги да е така [smile] ) ... не ме кефят, когато са ръгнати на неподходящото място [smilie18] ... иначе да ти доведа моделка вече ми отказа (била малка май - на 5 год. е , пък и не обича инструменти много - дай и на нея бебета и кукли [smilie3] ), сега освен и аз да се предложа, ама тези менгемета , където ги промотираш [smilie18] направо са си за размисъл [smile] дори и за "чук" като мен [smilie18]

1-ва редакция
boll, "По темата http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM [smilie18] [smilie18] [smilie18] , макар че не разбрах всичко на пича, ама кърти манияшко тоя [smilie18] [smilie18] [smilie18] ей, пак ми се схвана корема от смях - повече няма да влизам във форума [smilie18]
2-ра редакция
Ама тоя наистина кърти .. http://www.youtube.com/watch?v=xC03hmS1Brk&feature=channel - тоя със сигурност ще стане известен [smilie18] [smilie18] ако вече не е [smilie18]



Публикацията е редактирана (03-09-09 13:59)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: martinis   
Дата:   03-09-09 14:34

Истина е проста... абе Елриша ви каза! [smilie24] [smilie24] [smilie24]
"Принципно мъжки акт се снима доста по-трудно..мъжете се оказват много по-срамежливи,трудно се отпускат и определено е нужна много повече комуникация преди сесия.
Притесненията им идват от това,как ще ги възприеме зрителя.Няма какво да се лъжем - в ориенталска България коментари от типа "къв е тоя педал" се срещат под всяка снимка с мъж.
Мъжката публика не може,а и не иска да приеме факта,че може да има някой друг мъж с по-красиво тяло от неговото,по-надарен е,привлича повече женското внимание..и тем подобни комплексарски измишльотини.За това е супер лесно да се лепне етикет на модела,да се осмее публично и да се заклейми като неинтересен за гледане.
За много неща не сме дорасли..както вече споменах в една друга тема."
Да не си мислите, че тук ще се открие топлата вода... [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »