Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продажба по eBay - Помогнете !
Автор: pacy4   
Дата:   02-09-09 10:43

Здравейте. Опитвам се да продам книга по е-бей. Проблема е с попълването на shipping разходите. Международните ги попълвам и са ОК, но не мога да избегна опцията "Domestic postage", за което имам ограничение - за ebay.com е 4 долара, за ebay.co.uk - "Enter up to £2.75". За малка пратка в плик цената за международно транспортиране на БГ пощи е 12USD/7.20GBP/. Излиза, че ако съм постнал на ebay.co.uk и купи англичанин, за него shipping-а ще е £2.75 и аз ще съм вътре с разликата.
Тъй като засега немога да намеря решение на проблема, мисля да пусна за продажба с международен шипинг 2,75GBP/4USD(за да е еднакъв с Domestic postage), а останалата част от цената на транспорта да я включа в цената на продукта за продажба/началната стойност при бидването/.
Ако някой е избегнал този проблем, моля помогнете.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: taricate   
Дата:   02-09-09 10:48

Мисля, че по-добре ще е да избереш опцията "Shipping Worlwide" (и не избирай domestic), а към описанието на стоката да дадеш примерни цени за доставки: Европа,Америка и т.н.
Може и да вметнеш, за специфична доставка - да те питат !

Не съм пускал отдавна продажби и не знам как е сега, но това беше решението преди време.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pacy4   
Дата:   02-09-09 10:52

Аз "Shipping Worldwide" го давам,но Domestic e задължително и не може да бъде изключено. В описанието всичко може да се напише, да , но е важно какво ще излезе в сметката, като някой купи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: taricate   
Дата:   02-09-09 11:05

Разгледай тоя линк:
http://pages.ebay.com/sellerinformation/shipping/calc.html


Доста са го променили, но съм сигурен, че можеше да се игнорира "domestic"-опцията.
Може и да им пишеш на support-a... Обикновено доста бързо и качествено реагират.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »