Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Открадната техника
Автор: xaerial   
Дата:   21-08-09 09:55

[smilie2] нощес, докато спя са ми задигнали чантата с фото нещата: тяло Nikon D70s, Nikkor 50mm/1.8 (по-късно ще добавя и серийни номера) и една камара дреболии ......
+ документи, кредитни и дебитни карти и т.н. :(
странното е, че в стаята ми имаше доста други малки и много по-скъпи вещи, които не са пипнати ..... [smilie11]

знаех, че тоя ми рожден ден ще е гаден, ама чак пък толкова ......

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: thomas   
Дата:   21-08-09 10:03

Човек лесно може да се опази от враговете си, но от "приятелите" е по-трудно. С теб ли бяха вечерта всичките тези неща? И бяха ли тема на разговор? Прилича ми на специална организация от някой добре запознат какво иска.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   21-08-09 10:05

Чувството е много гадно - че е влизал при теб някакъв гад, докато спиш...
Аз имах късмет да си намеря нещата (поне по-голямата част), но практиката показва, че това е рядък случай... [smilie2]
Вземи си 200 грама Бри или Камамбер, плюс една бутилка хубаво/скъпо каберне-совиньон, седни някъде на хубаво място с хубав човек до тебе и ще видиш, че живота е хубаво нещо и не свършва с една такава, макар много неприятна, случка...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: xaerial   
Дата:   21-08-09 10:09

вечерта се прибирам, оставям си чантата на фотьойла, вечеря и пред компа, докато си легнах ...... само най-близките ми приятели знаят къде живея в момента, наскоро се преместих :(

а на сутринта чантата ми я няма, а освен нея и панталона ми [smilie10] - е тва ме изуми също ... за чий им е панталон и то непран??!!.....


абе ..... на никой не го пожелавам [smilie2]

едит: екобо, от няма и месец съм на нова работа, още карам на фискални изпарения .... карах де, сега и тях ги няма .... та какво разправяше за Бри-то



Публикацията е редактирана (21-08-09 10:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: solar_sea   
Дата:   21-08-09 10:12

>наскоро се преместих :(

Смени ли патрона в новото жилище ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rhyan   
Дата:   21-08-09 10:18

Мда, това с новата квартира е доста познат трик. Да знаеш, че е вътрешен, възможно е дори предходен наемател, който е имал ключ.
Една моя позната е на квартира. Собственика живее в Италия, а апартамента е чисто нов. Дори самия собственик не го е виждал. Ключа за квартирата моята позната го получи от строителя, а наема си го плаща по сметка.
Ха познайте как 2 пъти влизат докато спи и са и отнесли единия път лаптопа, втория път не си спомням, май чанта и телефони. Смениха бравата и всичко си дойде на мястото, вече не влизат.
Нова квартира - нов патрон е девиза...Съжалявам за това, което ти се е случило. Дано да намериш техниката.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: xaerial   
Дата:   21-08-09 10:18

на външната желязна врата бил сменен, по думите на хазяина ... на вътрешната - не

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: solar_sea   
Дата:   21-08-09 10:20

На хазяин доверие не. Винаги когато се нанесеш наново - сменяш лично ти патрона или викаш ключар и гледаш да не показваш състояние пред него.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   21-08-09 10:22

Уважение всекиму !

Доверие никому...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   21-08-09 10:23

Само да поправя моя приятел Кобо... Бри-то върви с шардоне, не с каберне [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-08-09 10:43

Ей, големи гадове [smilie9] [smilie23] Мои познати ги ограбиха докато спят, а живеят на 5-ия етаж! По балконите със стълби, отварят балконската врата и влизат. Още един апартамент обрали по този начин. То стана някакъв ужас да се живее в БГ. [smilie23] Ще трябва май като в "Теория на конспирацията" да слагаме бутилки по дръжките на вратите докато спим. [smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   21-08-09 11:59

Ти пък, и камамберът, и брито си се запиват най-вече с червено...
[smilie21]

Е, не с каберне совиньон, ама здраве да е.

Брито - само в краен случай с шардоне, шабли или гевюрцтраминер.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   21-08-09 12:17

Глупости, Лалинда, големи ГЛУПОСТИ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kirile   
Дата:   21-08-09 13:03

Amigo
Дата: 21-08-09 10:43

Ей, големи гадове [smilie9] [smilie23] Мои познати ги ограбиха докато спят, а живеят на 5-ия етаж! По балконите със стълби, отварят балконската врата и влизат.

Амиго, тези ще са някои колеги пожарникари

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   21-08-09 13:07

Аз като добър приятел, ще ви реша спора за виното онлайн:


Pairing Wine and Cheese
Guidelines for Combining Your Favorite Wines and Cheeses


http://wine.about.com/od/servingwines/a/wineandcheese.htm




Публикацията е редактирана (21-08-09 13:09)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   21-08-09 13:15

Не мисля, че това е най-подходящата тема за обсъждане на вина, поне не по този начин.

Инак по случая е добре да си сипеш едно... а на ония ще им се върне някой ден, убеден съм.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   21-08-09 15:06

Е какъв е проблема с вината, не е умрял никой, и да са тюхкаме нищо не можем да направим ако не се предприеме ... нещо, де да знам и аз какво [smilie7]
Дай сега да леем сълзи в знак на съчувствие, я по ведро да гледа човека!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kart   
Дата:   21-08-09 15:17

Е-еех Любак! Много е гадно това и като знам какъв мераклия му беше...така си е не трябваше да оставяш Пентакса - и с Никон не ти върви /това в кръга на шегата - малко да те разведря все пак днес имаш роожден ден/ ...и аз като Екобо пии по едно живота е пред теб и съм сигурен че ще си купиш и по хубав! /май не можах да се сетя нищо друго позитивно да ти кажа[smilie11] / ...а на гада дето го е взел ръчичките му да изсъхнат!!!



Публикацията е редактирана (21-08-09 16:08)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chukov   
Дата:   21-08-09 15:29

Ох Любо Любоооо
и на теб не ти върви с тая техника

Бъди жив и здрав и се закрепи там в София

Другото ще си го купиш

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   21-08-09 16:51

да го е*а...и на мен ми се случи същото [smilie2] на връх рожденият ми ден, ама се "разминах" само с 2 телефона и свткавицата, че бяха на видно място [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: landstar   
Дата:   21-08-09 17:54

Съболезнования, и на мен ми се случи миналата година на рождения ден. Забравих едно оли - турбо в едно КФЦ и крадливия персонал го отмъкна. Според упрвителя - "камерите точно тая част от салона не я обхващали". Струваше колкото единия от филтрите ми сега, ама беше лош подарък.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: apollo   
Дата:   21-08-09 18:27

Не го вземай присърце може пък така да е било писано[smile]

Наистина отиди на хубаво място с приятели, защото хубавите спомени остават докато техниката си е просто техника... тя трябва да ни служи а не ние да се кахърим и треперим за нея[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zargy   
Дата:   22-08-09 11:26

Gadna rabota, dano si gi namerish...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: xaerial   
Дата:   24-08-09 15:35

инфо за обектива:

Nikkor 50/1.8 | SN:0744034
купуван е нов от Фотопавилион Бургас на 22.10.2008

инфо за тялото:

(издирвам SN все още ...)

и обектива, и тялото са без следи от употреба, изключително пазени ...




моля, някой ако попадне на инфо за нещата да се свърже с мен - 0889 830383 Любо




пс: Разчитам на съвестта на съфорумците, както и на това да гледат какво купуват!



Публикацията е редактирана (24-08-09 15:47)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nodoubt   
Дата:   24-08-09 15:54

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »