Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 21.08 - изложба пред Народния театър
Автор: ksietta   
Дата:   20-08-09 09:56

В петък - 21.08 вечерта от 19 часа се открива изложба - художествена фотография пред Народния театър в София. В изложбата участват фотографии на 23 автори, част от тях добре познати тук. Изложбата е благотворителна, поводът не предполага "пищно" откриване, замислено е по-скоро като присъствие. Тези, които имат желание и възможност - може да заповядат... :) Изложбата ще остане поне до края на месеца.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fuji   
Дата:   20-08-09 12:56

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-08-09 13:08

Плакат нещо, авторите кои са повече информация има ли? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksietta   
Дата:   20-08-09 13:21

Авторите, по азбучен ред, макар и не по нашата азбука са:

Александър Иванов, Ангел Ненов, BlueHello (автор, пожелал относителна анонимност), Димитър Георгиев, Емилия Емилова, Георги Гайдаров, Кирил Кирилов, Лъчезар Бошнаков, Любомир Данков, Мари Николова, Макс Буковски, Миглена Ангелова, Минко Михайлов, Нони Панайотов, Радослав Кръстев, Росен Ганев, Росица Недялкова, Росица Топалова, Силвия Алексиева, Васил Василев, Веселин Малинов, Вили Тодорова, Явор Ичков.

Плакат - ако съм разбрал правилно, има, ще го понамаля и пусна след малко...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksietta   
Дата:   20-08-09 13:39

плаката

текстовата част

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-08-09 13:45

Мда вярно, че имаше инфо преди това...

ако мога бих минал утре [smilie24]

[beer]

само ми е интересно от кой и на какъв принцип са избрани снимките [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksietta   
Дата:   20-08-09 14:59

В изложбата са включени голяма част от фотографиите, които са изпратени от авторите им за благотворителната галерия в интернет и тази изложба. Включени са всички автори, пожелали да участват. Тъй като датата ми беше съобщена малко неочаквано късно, наложи се да избирам аз по неясни критерии... :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   21-08-09 23:42

Минах оттам час преди откриването, на път за Дома на киното.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Видях, че под кадрите има кодове с инициалите на авторите, но не разбрах как става поръчването и придобиването на творбите от благотворителната акция (не ми остана време да прочета заглавния плакат).

Бихте ли разяснили?
Харесах си едно нещичко...
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   21-08-09 23:56

Доколкото разбрах може да се изберат и закупят от галерията в сайта им , т.е. от тук http://www.bg-aktmodels.com/charity_sales/
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   22-08-09 15:02

Благодаря, Диди!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksietta   
Дата:   22-08-09 16:29

Да, наистина, изложбата е навън и 24 часа отворена, малко трудно е да се организира някой да стои там и да продава... пък и макар че материалите са перфектно изпечатени от Атера, таблата са доста далеч от херметичност и снимките там просто не стават за продажба...

Неприятното е че стана малък инцидент с телефона, който е изписан на всички табла за контакт... дано в понеделник нещата се оправят...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksietta   
Дата:   24-08-09 14:50

Оказа се че съм забравил да запиша на плакатите в списъка с авторите името на Георги Гайдаров - https://photo-forum.net/elektra79
, той първи изпрати снимки и при това най-много... Негови снимки има в изложбата, разбира се. Дължа публично извинение. Успокоителното в случая е че по време на подреждането ми откраднаха телефона и портфейла, така че това е едно справедливо наказание за проявената немарливост... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »