Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Влага в обектив, помощ !!!
Автор: djart   
Дата:   18-08-09 19:42

Здравейте, навлезе малко влага в обектива
Канон 18-55 ИС, и от паника да го изсуша май се получи и конденз, сега вътрешната леща е замъглена, и май това ми беше грешката.
Възможно ли е да се оправи и как евентуалнно, помагайте [smilie2]
Благодаря много. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djart   
Дата:   18-08-09 20:45

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka7   
Дата:   18-08-09 20:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djart   
Дата:   18-08-09 21:18

Понеже не съм от София и обектива си е за сервиз май, май. Ще пътувам с влака и до Зенктекс не знам как да стигна.
Дали при Деков ще може да го оправи, че там бях ходил един път, но за съвсем друго нещо и за това питам ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-08-09 21:24

Щом, ще пътуваш с влак до София маршрута е лесен. Слизаш на Централна гара. От там хващаш автобуси: 213, 214, 305, 313. Слизаш на окръжна болница. (МБАЛ Св. Ана), това е втораста спирка след Орлов мост или ако си с 313, следващата след хотел Плиска. Като слезеш, пресичаш локалното, пада се от дясно като се движиш натам, ще го видиш като пътуваш, и продуължаваш пеша в същаъа посока. От спирката е на не повече от 5 минути пеш. За по-сигурно, след 9 сутрин.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djart   
Дата:   19-08-09 00:07

Благодаря Ви, конденза изчезна, обектива снима и фокусира както си беше, но на светлина вътре се виждат прашинки и мисля, пак да го заведа на профилактика.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »