Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откъде може да се закупи чанта на Domke?
Автор: unyx   
Дата:   18-08-09 15:58

Има ли място в София, от където да мога да си закупя фотографска чанта на Domke?
Lowerpro не ме интересува.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   18-08-09 16:09

това не са ли хендмейд чанти дето приличат на торба от противогаз....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: davor   
Дата:   18-08-09 16:11


Techno (Steadicam)
12-B "Ivan Assen 11" St.
Sofia 1504
Phone: (359 2) 946-0786
Fax: (359 2) 946-0220
techno@aster.net
Mr. Constantin Karanov
Ms. Ameilia Karanova


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   18-08-09 16:24

http://www.tiffen.com/intl_dlr_locator.html#bulgaria

толкова ли е трудно да се напише в гугъл, поне информация има, не е нещо апокрифно...

чудя се толкова ли сте мързеливи, или толкова малоумни, че да пускате такива теми тука...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: unyx   
Дата:   18-08-09 17:13

Не съм нито мързелив, нито малоумен (отделно, че не очаквах от хората в тоя форум да пишат, като в някои други за спорт). Някой от вас ходил ли е до съответния адрес, защото там продават неща само за кино и грам чанти няма. Защо си мислите, че не съм проверил споменатия адрес и ще поствам нещо, ако то няма смисъл... Кой сега е мързелив и малоумен...?

В крайна сметка ако не знаеш нещо, по-добре или не пиши, или кажи че не знаеш!

dau:
Да оставим магазина, ето ти сайта на Техно (http://www.techno.bg/
), намери ми като си толкова отворен, къде има нещо на Domke, че аз като малоумен/мързелив явно не го намирам.



Публикацията е редактирана (18-08-09 17:37)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: profusion   
Дата:   18-08-09 17:33

амче то тука 90% се пише за спорт кат глеам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: frenchev   
Дата:   18-08-09 18:17

dau в случая си пролича кой е малоумния.

Реплики от сорта по добре си ги спестявай, не е красиво.

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   18-08-09 19:25

dau е изтрещял на тема 1д Мк4, затова се заяжда [smilie6] (може и слънцето да го е понапекло) [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boncho_marinov   
Дата:   18-08-09 21:36

http://www.f64studio.ro/search_result.php?op=1&cat=0&op=1&caut=Domke


магазина е в Букорещ

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: unyx   
Дата:   18-08-09 21:55

Автор: boncho_marinov
Дата: 18-08-09 21:36

http://www.f64studio.ro/search_result.php?op=1&cat=0&op=1&caut=Domke


магазина е в Букорещ

---------------------------

Мерси за линка, май ще се ходи до Румъния скоро и без това.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   18-08-09 22:24

малко спам....

лично мнение но теи чанти никак не ми изглеждат секюрити [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] не знам с какво са удобни

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka7   
Дата:   18-08-09 22:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: unyx   
Дата:   18-08-09 22:35

Автор: джъмбо
Дата: 18-08-09 22:24

малко спам....

лично мнение но теи чанти никак не ми изглеждат секюрити [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] не знам с какво са удобни

------------------------------------------

Да ти кажа, не отстъпват на Lowepro. Отделно, че не се набиват на очи и трудно може да се разбере, че е фотографска чанта. Но си е предвидена за фотоапарати (още от времето на лентовите). Масово се използва по "горещи точки" - от една страна, защото е удобна, от друга - защото не привлича погледи. Просто самата марка не е популярна тук, иначе доста професионални фотографи я предпочитат (не и в България до колкото виждам, тук всеки втори носи Lowepro). Естествено има и други марки, просто аз това съм си харесал и търся да си купя. За съжаление явно ще се ориентирам към Amazon UK, там редовно имат намаления.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   18-08-09 22:39

а... домке носят доста репортери.... е поне носеха....

но честно казано ми приличаха на торба от противогаз... без твърди стени и ако са празни висят хм... като смачкани....

абе ти си знаеш... аз съм сменил доста марки... през тази не съм минавал (мислвх че ги шие един майстор тук в софия но той шие под друга марка сега се сетих)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   18-08-09 22:51

Темата си е малоумно написана...

като автора не е нито малоумен, нито мързелив, не знам защо не е написал в 1-ия пост, че е ходил на адреа в София, не му върши работа и се търси друго.... ама не става само с ядене, или упорито вярва в гадателските умения на останлите форумци...

сори за някои изнежени във форума, които се обиждат от истината...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: unyx   
Дата:   18-08-09 23:03

Автор: dau
Дата: 18-08-09 22:51

Темата си е малоумно написана...

като автора не е нито малоумен, нито мързелив, не знам защо не е написал в 1-ия пост, че е ходил на адреа в София, не му върши работа и се търси друго.... ама не става само с ядене, или упорито вярва в гадателските умения на останлите форумци...

сори за някои изнежени във форума, които се обиждат от истината...

----------------------------------------------

Когато поствах темата, не очаквах че ще има хора, които ще предположат че не съм отворил очевадния сайт на Tiffen и не съм видял, кой е записан там като вносител. За това едва ли ти трябват карти Таро и боб да се досетиш, но явно е трябвало да опиша в 12 страници, какво точно съм направил досега - вземам си бележка [smilie8] . dau, ти въобще погледна ли българския сайт(сайта на вносителя) дали още предлага това, за което питам преди да постнеш твоя коментар? Както и да е, не искам да влизам в спорове с който и да е, не ми е била това идеята. Явно липсата на опит в писането по форуми е "фатална" за Фото-форум и се налага да се обясняваме така, ще го имам предвид за напред.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   19-08-09 09:15

unyx, 2 изречения щяха да оправят всичко, не са нужни 12 страници [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »