Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Фотограф за бебе ! Намерен !!! Благодаря МНОГО на Всички
Автор: 2nYo   
Дата:   10-08-09 09:13

Става дума за исписването от болницата . Някъде от неделя до вторник !

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-08-09 09:21

За Полски Тръмбеж ли става въпрос или за Хонолулу?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: vaskoni   
Дата:   10-08-09 09:23

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: 2nYo   
Дата:   10-08-09 09:23

София ... Маичин дом ...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: 2nYo   
Дата:   10-08-09 09:23

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: c41   
Дата:   10-08-09 10:14

Там Има един чичка, кеси пред асансъорите. Поне преди три години де...[smilie5] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: icolin   
Дата:   10-08-09 10:27

Пълно с любезни хора тук!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: nsirakov   
Дата:   10-08-09 11:10

аз съм от пловдив, ще дойда в софия ако искате... плащате ми пътни + режийни + хонорар за заснемането

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: 2nYo   
Дата:   11-08-09 17:03

Яко любезни ... [smilie7] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: ross69   
Дата:   11-08-09 17:17

ха ха ха , сираков , то ако бе6е така ......, в София живея в блок то4но до Тина Киркова , но ако и на мен ми плати пътните , 6те дойда от Италия да го снимам [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Снимките 6те му ги дам без пари [smilie24]
[beer]



Публикацията е редактирана (11-08-09 17:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: ross69   
Дата:   11-08-09 17:23

В тина киркова има винаги фотограф , дебне6т излиза6тите радостни родители , така ,4е не се притеснявай , и да ненамери6 фотограф , там винаги има , поне 5 кадъра и диск 6те ти даде [smilie24] 15-20 лв ( ако не е дигнал цените незнам )



Публикацията е редактирана (11-08-09 17:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: elrisha   
Дата:   11-08-09 18:41

Преди време ходих да снимам едно бебонче на приятели..май в тази болница беше. Гледам двама фотографа седят и гордо си галят светкавицата. Гледаха ме с огромен укор като снимах без да блескам в очите на новороденото.[smilie5]
Обикновено самото изписване трае около 5 мин. в някво ужасно помощение,най-много да има нарисувана калинка с цветенце на стената(в Токуда са слънчогледи с калинки).Родата е яко ошашавена,че изобщо не се сеща за снимките..гледат бързо да те разкарат,че идва следващия.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: ross69   
Дата:   11-08-09 18:49

elrisha , кажи си , 4е фотографите са били с Канони де, не се срамуваи [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: vladod   
Дата:   11-08-09 18:49

Като установиш кой е точно деня /ако нямам работа/ ще ти подаря снимките. Звънкай на телефона, който съм ти оставил на ЛС.
Владо [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: stoyan_5   
Дата:   11-08-09 19:03

Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:
- Аз изчезвам скъпа, човека ще дойде скоро.
Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.
- Добро утро, мадам, аз бих искал да...
- Оо, няма нужда да обяснявате, аз ви очаквах. - прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.
- Наистина? - озадачил се фотографът. - Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.
- Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте.
След минута госпожата попитала, изчервявайки се:
- Ъмм, откъде ще започнем?
- Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.
- Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо.
- Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.
- Боже мой! Това е много... - ахнала г-жа Иванова.
- Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действува прибързано. Аз лесно мога да ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.
- Зная това. - тъжно отвърнала госпожата.
- Позволете да ви покажа някои от моите произведения! - казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета.
- Ето това го направих в рейс на градския транспорт.
- Боже господи! - възкликнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка.
- А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им. - продължил фотографът.
- Било е трудно?
- Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.
- Борисовата градина!? - разширили се очите на г-жа Иванова от изумление.
- Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!
Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала:
- Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ.. , апарат!?
- Точно така. Е госпожо стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.
- Триножник!?
- Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него. Мадам?! Мадам?! Боже, какво й стана, тя припадна!


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: Petri   
Дата:   11-08-09 19:33

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: niagara   
Дата:   11-08-09 21:36

Снимките от изписването са... хаос от всякакви хора, бутаница, втрещени роднини, дрехи, багажи, бързане...
Пък и обстановката... стандартизирана....
Бебето - най-вероятно жълто-червено заради жълтеничката...


Като място най-много да имате една свястна снимка с роднините пред храма до входа на този родилен дом,
или отвън на стълбите.


Най-милите, живи и ценни моменти са в стаята преди изписването -
първата среща на татито с бебето ( ако е успял да влезе де)... и
после в къщи на следващия ден, когато всичко вече е подредено, спокойно и красиво около бебето.

Съжалявам, че няма как да дойда да снимам, но сега на ръцете ми е един такъв търчащ маймун на 2 г.
и съвместяването със снимане не ми е възможно.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: hose   
Дата:   11-08-09 22:48

не е чак толкова зле както го описват, там където аз съм снимал беше много светло и слънчево, нямаше наистина нужда от светкавица, и всичко си е ок.... [smile] стига да можеш да снимаш и да искаш да направиш добри кадри

но за пореден път се втрещявам от реакциите тук - явно фотографите още не са достатъчно гладни за да пишат подобни глупости... въпреки кризата и липсата на работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: Нели   
Дата:   11-08-09 22:56

Те бебетата и без това не виждат нищо до 40-тия ден. Или това било от светкавиците



Публикацията е редактирана (11-08-09 22:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: niagara   
Дата:   12-08-09 01:00

Хосе,
не знам ти къде си снимал на слънце[ezik] , но в Майчин Дом помещението за изписване и снимки до нарисувания фон е вътрешно между асансьорите на партера [smilie5] [ezik]

Да, странна незаинтересованост след фотографите за това предложение....[smilie8]

Нели,
това, че бебетата не виждат фокусирано първата седмица, и наистина очите тепърва свикват със светлия свят,
не значи, че им е яка и издръжлива очната система.....
Тук имаше дълга тема как все пак е по-добре да не се експериментира със светкавица върху новороденото.[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: pefoto01   
Дата:   12-08-09 03:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: nsirakov   
Дата:   12-08-09 08:13

нищо им няма... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: begemot1   
Дата:   12-08-09 09:55

Автор: stoyan_5
Дата: 11-08-09 19:03

Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:
- Аз изчезвам скъпа, човека ще дойде скоро.

-------------------------------------------
10 мин смях....заболя ме корема...



Публикацията е редактирана (12-08-09 09:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: danny_falin   
Дата:   12-08-09 10:14

щом е такава трагична обстановката на тея изписвания, какъв е тоя зор точно там да има снимки ?
бебето си идва в къщи, тепърва ще си го снимате и то не в развалините (коридорите) на някаква пропаднала болница
зор за снимки в олюпени мрачни коридори [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф за бебе !
Автор: sir_sky   
Дата:   12-08-09 11:15

Ми щото всички го правят, и иди обяснявай на бабите баш за тяхното бебе да не го направят... ;)) е няма как да стане!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »