Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: harvester_vn   
Дата:   25-05-09 15:26

Не бях ползвал досега въпросния филм и сега се чудя къде да давам да ми го проявяват. Обикновенно ходя в "Коника" на Цар Освободител, от които съм много доволен, но си мисля че в случая ще е по-добре в някой от Кодаците.
Някой градски да даде съвет в кой?

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: spung   
Дата:   25-05-09 15:44

Фотосвят на бул. "Княз Борис", срещу дупката т.60 20 36


Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: harvester_vn   
Дата:   25-05-09 16:09

Мислих за него, но последния филм който проявих там беше сякаш са го минали с метален гребен [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: emilliano   
Дата:   09-08-09 02:54

Малко да побутна темата и да попитам и аз - купих си Т-макс и също се чудя куде да го проявя (както и Ектара, който ще изщракам след него). И изобщо има ли смисъл да се купуват такива филми, при положение, че май във Варна (доколкото съм прочел) не ги бива много в проявяването?

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: da.fo   
Дата:   09-08-09 18:33

То(проявяването) ще става все по кофти , защото няма вече филми за обработка като едно време и химията започва да се скапва след като на ден влизат по 1/2 филма. Окисляването не може да се компенсира с 33/45ml на филм във вана за 10 литра. Затова и някъде колеги се кооперират и оставят само една негтивна машина да работи. Времето на филма отминава безвъзвратно [smilie11] [smilie11] [smilie11]. Може би само с ATL системите на Jobo ще е спасението.


Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: emilliano   
Дата:   11-08-09 02:19

Уфф направо ми се отщя да си изснимам Т-макса [smilie2] Май е по-добре да си вземам BW400CN, който е по C41, така ли е?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване на Portra 160vc във Варна
Автор: nikel   
Дата:   13-08-09 09:29

Вчера взех 1 филм проявен във фото "Свят"-Варна, преди 2-3 дни друг и съм доволен, няма надраскано или изцапано по филма. Колега побързай докато не се е зацапала машината, щото после почва да дере. Иначе и там качеството не е постоянна величина, но е по-добре от другите места на които съм давал филми за проявяване. И хората работещи там се стараят до колкото е възможно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »