Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фуджи f200 vs панасоник fx37 vs нещо друго
Автор: mr24   
Дата:   05-08-09 13:09

От четене на ревюта за апарати тотално се обърках и вчера ходих до фотопавилиона да ги видя на живо. Препоръчаха ми няколко модела, от които 2 ми направиха впечатление - фуджифилм ф200 и панасоник фх37. Фуджито доста бързо фокусира и зумва, но пък като гледах снимките на компютъра се справя по-зле. С него снимах и един видеоклип, който стана ужасен. А с панасоника забравих да снимам и клип. Тестовите снимки може да ги видите на следните линкове фуджи и панасоник. Кой от двата ще ми препоръчате? Или нещо друго? На фуджито също не ми хареса, че е мейд ин чайна.


Отговори на това съобщение
 Re: Фуджи f200 vs панасоник fx37 vs нещо друго
Автор: zaiko   
Дата:   05-08-09 15:20

Не ми казвай, че Паналайката е Made in Japan [smilie18]. В момента реалността е такава, че всички производители са изнесли производствата си в държави като Малайзия, Виетнам, Филипините, Китай и т.н. Само много специални обективи и някои тела може би се правят в Япония. Сапунерките... не съм чувал, може и да има. Така че чайна или майна - все тая.


Отговори на това съобщение
 Re: Фуджи f200 vs панасоник fx37 vs нещо друго
Автор: mike74   
Дата:   05-08-09 15:25

Фуджито е много се държи много добре на високо ИСО (като за сапунерка де :) на 800 че дори и на 1600 дава много прилична картинка но сваля резолюцията на 6МП.
На мен лично Фужито ми харесва повече [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »