Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 светкавици
Автор: ivolant   
Дата:   05-08-09 00:56

Здравейте, притежавам olympus E520 DSLR, знам, че за предпочитане е да си взема светкавица на Олимпус, но днес попаднах на съвместими с оли светкавици Falcon eyes, при това с въртяща се глава и TTL мерене. Всичко това на много ниски цени. Някой имал ли е такава светкавица и да каже мнение!

Отговори на това съобщение
 Re: светкавици
Автор: pefoto01   
Дата:   05-08-09 07:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: светкавици
Автор: tvk75   
Дата:   05-08-09 09:23

определено е за предпочитане да си вземеш светкавица на Олимпус, аз също снимам с Олимпус,,,евтините неща понякога излизат скъпичко

Отговори на това съобщение
 Re: светкавици
Автор: cicomanco   
Дата:   05-08-09 09:43

Имам ФЛ -50 за продаване. Ако искаш- обади се!

Отговори на това съобщение
 Re: светкавици
Автор: GenaDP   
Дата:   05-08-09 11:14

Здравейте.
Досега сме продали доста бройки такива светкавици, и оплаквания не са получени. Имам информация само за един случай на несъвместимост - DPT-386AFZ модела за Никон, поставен на D300 пречел на коректното избиране на АФ точките, когато светкавицата е поставена в/у апарата, но е изключена. Когато била включена - нямало проблеми.

Някой преди време беше писал че "се говорело" за подобен проблем с Панасоник, но не уточни нито какъв точно е бил проблема, нито откъде го е чул, нито за кой модел светкавица и камера става дума.

А повече са самата фирма FalconEyes и гамата от предлаганите продукти може да се палучи ТУК

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »