Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: mediac   
Дата:   28-07-09 21:59

От Панасоник са анонсирали появата на наследника на FZ28 - FZ38. Той се отличава с по-добра оптична стабилизация Power O.I.S, по-бърз Venus Engine HD процесор и Quick AF, който бил два пъти по-бърз от този на FZ28. Подробности може да видите тук http://www.dpreview.com/news/0907/09072704panafz38.asp



Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: pifakiz   
Дата:   28-07-09 22:03

Пусти Паналайки, всичко променят към по-добро, а матричката все същата, дребна ли дребна.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: apollo   
Дата:   28-07-09 22:20

[smilie18]

Имаше едно време един фотоапарат Panasonic FZ20 който беше така да се каже DSLR-а на бедните [smilie3]

Оттогава насам от фирмата не правят нищо свястно при ултразуумовете [ezik]

... или снимайте за спомен и не гледайте снимката на пълен размер за да не би инстинктивно да изхвърлите щракалото през джама [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: boni   
Дата:   28-07-09 22:43

Аполо, айде да се хванем на бас, че мога да ти покажа снимки при 60х40 с fz30/50/8/18/28 и т.н. с качество достатъчно добро за изложба.
Това гледане в пълен размер ме втрещява, ти така ли си разглеждаш снимките - в пълен размер[smilie18]
Като сканираш филм в пълен размер ли гледаш скана? Едно време като се копираше оптично и като нямаше "пълен" размер, как ли сме живели, как ли сме дишали...
И само да те светна FZ20 не е от най-сполучливите модели на фирмата.
За мен най-сполучливите FZ - ки до този момент за FZ10, FZ15, FZ50 и FZ18. Ще видим новия.



Публикацията е редактирана (28-07-09 22:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: pifakiz   
Дата:   28-07-09 22:53

Panasonic Lumix DMC-FZ20 има уникален обектив - LEICA DC VARIO-ELMARIT 36 - 432 mm F2.8, по цялата дължина.

Това не е постигнато от никоя друга марка, ако не се лъжа разбира се.[smilie24]

Поправете ме ако греша.

Аз имах преди време FZ50, от който бях много доволен.Но все пак толкова много време мина, и Панасоник си знаят почти едно и също.Никаква съществена промяна...........

Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: apollo   
Дата:   28-07-09 23:01

Имал съм FZ5 и FZ30... апаратчета за спомен са! При добра светлина бива при лоша то се знае какво правят[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: Георги   
Дата:   28-07-09 23:23

LEICA DC VARIO-ELMARIT 36 - 432 mm F2.8 [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: Wish_Mastera   
Дата:   29-07-09 00:10

Аз щракам с FZ-5 и наистина като цяло снимките са зле, но за непретенциозен любител стават. Бих изкарал още доста време с него, ако нямах проблеми с фокусирането.
Искрено се надявам новият апарат да има всичко, което липсваше на предшествениците си.

Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: kirilius   
Дата:   29-07-09 05:11

Аз съм имал FZ20, а сега имам FZ18. FZ20 наистина имаше уникален обектив, но си шумеше дори на ИСО 200 и имаше бавен фокус.

Инак няма спор, че е много удобно да имаш свестен обектив с такъв диапазон в една малка чантичка при пътуване.

За мен естественото продължение на тази серия е GH1 с китовия му обектив. Само дето цената нещо... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Появи се новият суперзуум на Панасоник - FZ38
Автор: didesignbg   
Дата:   29-07-09 08:16

elmarit-a кърти[smile]
Хубава видеокамера, що се опитват да я продават като фотоапарат обаче[smilie5]
На тази матричка 12 мп са множко.
Някоя друга снимка и клипче - http://www.photographyblog.com/reviews/panasonic_lumix_dmc_fz38_review/sample_images/

Роу файловете са малко странни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »