Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте: "На лов за сцени" или стара тема на нов глас
Автор: a4kata   
Дата:   19-07-09 14:29

Здравейте на всички от форума.Виждам, че при ясни параметри давате по-добри съвети.Търся подходящ добър нов фотоапарат.Снимам най-често улични сцени и пейзажи,затова бих искал да вади що-годе ясни снимки и добри цветове. Случва се да съм на места без ток по няколко дни.Ако прави и поредни бързи снимки, още по-добре.Приготвил съм 500-700лв.може и +-
Очаквам ваши предложения с плюсове и минуси. Благодаря.


Отговори на това съобщение
 Re: на лов за сцени или стара тема на нов глас
Автор: hotsnail   
Дата:   19-07-09 15:06

предпочитания за размера има ли?

Щото за тия пари може някой ДСЛР да вземеш. Има модлеи на никон, сони и канон на близки до тия пари които са много хубави. Ама тежат, обемисти са. Като ходиш с тоя апарат те заглеждат, мислят, че си вестникар или нещо подобно...

Имаи компактни апарати. Там май самсунг, панасоник, сони и канон са овдещите. Фуджи има също един хубав модел - може би много подходящ за теб.



Публикацията е редактирана (19-07-09 15:07)

Отговори на това съобщение
 Re: на лов за сцени или стара тема на нов глас
Автор: a4kata   
Дата:   20-07-09 01:30

Oпределено става дума за компактен (сапунерка) размер а не ДСЛР.



Публикацията е редактирана (20-07-09 01:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте: "На лов за сцени" или стара тема на нов глас
Автор: t.marev   
Дата:   20-07-09 13:59

Да ти предложа тогава моята любима сапунерка - Самсунг S850. Малко е поостарял модела, ама за това пък е евтин, около 140 лева в Техномаркета. По-дебел е от нормалните сапунерки, защото обектива е с петкратно варио. Лошото е, че няма визьор, но то повечето нямат и обектива не е много широк, ако това те притеснява, започва от 38 ммм. Иначе работи с батерии АА, с един чифт прави около 200-300 снимки.Картинката му е добра,има всякакви настройки, но няма RAW, ако това е важно за теб. Иначе има нов Самсунг, който също ми изглежда добър, W 500 мисля беше модела, щом имаш 500 лв за харчене - погледни и него.
Успех!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »