Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: truly   
Дата:   08-07-09 18:56

Здравейте!
Майка ми има рожден скоро и съм решил да й купя апаратче да си снима. Не съм обикалял магазините, не съм следил и ревюта и нямам идея какво да взема.
Бих искал да е нещо до 300 лева (с вкл. карта към тази сума), стабилизация по възможност и добра картинка при автоматичен режим, БГ меню.
Питам, защото преди няколко месеца ме помолиха да купя пак за подарък и си признавам се изложих. Взех някакъв Панасоник, викам си всички са еднакви в този клас, ама явно не е така. На закрито беше трагедия, вдига ИСО-то при всяко снимане със светкавица и омазва всичко - грозна гледка. Пък се оказа, че и БГ меню няма, дори и инструкции на български - затова въобще не се бях замисли, че на мен не ми пречи ;)
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: Svetlio70   
Дата:   08-07-09 19:14

Щом Панасоника не ти е харесал трудно ще ти хареса друг.Разгледай Каноните,за парите ти имаше модели (по спомени PowerShot A570IS/A590IS и A720IS).Вечерно време всички от този клас апарати се представят доволно зле [smile]БГ меню едва ли имат но на Руски имат както и много добри ръководства на БГ!



Публикацията е редактирана (08-07-09 19:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: sirkhann   
Дата:   08-07-09 19:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: surg   
Дата:   08-07-09 19:40

вземи наи скъпият канон които можеш и краи на проблемите

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   08-07-09 19:43

Панасраниците имат най-мърляв джипег. Меню на БГ имат само Оли.
Виж Никон S560 - 319лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: truly   
Дата:   08-07-09 20:45

sirkhann това от Паеилиона ли е? Гледам, че е наличен само в Бургас. Не знам колко време ще им трябва да го докарат до София?
Гледам там има и един Канон А1000ИС или да кажем един Никон П60.
Някакво Сони? - каква е тая Steady Shot стабилизация на изображението, не ще да е нещо истинско или греша?



Публикацията е редактирана (08-07-09 20:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: graphix   
Дата:   08-07-09 20:52

ако е за докарване до София, най-много 2-3 дни, мен така ми донесоха един обектив, май от Варна беше, за 2 дни[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: sirkhann   
Дата:   08-07-09 21:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: Mec   
Дата:   08-07-09 21:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: sirkhann   
Дата:   08-07-09 22:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: suggs   
Дата:   08-07-09 22:22

Panasonic на закрито вярно е трагедия, тъй като не го правят специално за Б-я, няма и БГ меню. ISO-то може обаче да се настройва, а упътване се иска от продавача. Имам въпросния IXUS85IS, не е кой знае колко по-добре, като изключим упътването. По-добре вземи по-ниския модел - IXUS80IS , по-евтин е и с по-малко MP.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: Bozhi   
Дата:   08-07-09 22:46

Canon A1000IS за 270 лв(280лв) + карта 2GB за 15лв,може и едно калъфче за 10лв,с упътване на БГ![smilie5] [smilie18]



Публикацията е редактирана (08-07-09 22:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за малка машинка до 300 лв?
Автор: jeddah   
Дата:   09-07-09 10:16

Pentax 60

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »