Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: ivodam   
Дата:   06-07-09 11:46

Бих желал да изкажа благодарност на Боровинката и Алекс Студио от гр. Пловдив за много добре организирания и проведен семинар по продуктова фотография - първа част. Отлична предварителна подготовка, много добри условия, интересно и занимателно поднасяне на материята с непосредствено участие на аудитоирята в практическата работа. Научих доста работи и тънкости за подреждането на продуктите и осветлението, специфики при използването на палатката - особено ми хареса работата с черен картон [smilie3] и т.н.

Горещо препоръчвам курса на всеки, на който му се налага да снима фирмени продукти я за каталог, я за уеб сайт и т.н. и се надявам да го има скоро и в София.

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: drkskwlkr   
Дата:   06-07-09 15:23

Ние в София днес и в сряда имаме курс по предметна фотография с г-н Георги Неделчев - ще споделяме впечатления :)

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: dian122   
Дата:   06-07-09 15:28

Аз също искам да благодаря за семинара. Научихме доста неща ... разбрахме че имаме да учим още доста :) Аз с нетърпение очаквам следващите семинари организирани в Пловдив с Борис Бишков и Алекс Станд Студио.

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: SLR   
Дата:   06-07-09 16:01

Дайте и по някоя снимка, да видим какво точно сте научили[smilie8]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: emovla   
Дата:   06-07-09 16:26

Снимане на патки в чиния :)

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: borisyankov   
Дата:   07-07-09 02:40

И пиене на бири [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   07-07-09 08:06

Ако има във Варна курс за продуктова фотография бих отишъл 2 пъти [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: borovinka   
Дата:   07-07-09 10:16

Благодаря на всички, които посетиха нашия семинар. Тази нощ качих целия суров материал на ftp и разпращам адреса на участниците.

Във Варна можем да направим подобен семинар, ако се съберат достатъно желаещи да участват.

[beer] [beer] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   07-07-09 12:22

Миналото лято Nenov беше организирал съвместен проект с MalkiatPrinc и мина много успешно и готино. Имаше поне 30 човека участника.


Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: zoomaniak   
Дата:   07-07-09 12:44

Няма ли качени лекции от семинара някъде - дори платената им версия. Запис на СД...

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: G.   
Дата:   07-07-09 13:06

нещо такова за София не планирате ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: borovinka   
Дата:   07-07-09 13:24

Планираме [smilie7]
Имайте навика да следите новините в сайта нa Dynaphos. Ще имаме грижата да обявяваме своевременно всеки предстоящ курс или семинар.


Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   07-07-09 14:39

Боровинката е много добър лектор и е пич! Не се съмнявам че сте си изкарали добре. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: ivodam   
Дата:   07-07-09 18:07

zoomaniak: Няма как да стане - то аз се опитах да заснема мероприятието с камера, ама не е станало нищо, защото не са сухи академични лекции, а непрестанно става едно движение, всички се въртим около продуктовата маса, после пък се гледат нещата на екран и - то си е уъркшоп, не е лекция, с една дума. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: zoomaniak   
Дата:   07-07-09 18:15

ivodam [beer] здраве да е. Като може в София ще присъстваме. Инвестирах във фото-оборудване и т н...за нашият онлайн зоо-магазин и направо снимаме продукти като луди. Но ми се ще да понаучиме още тънкости. Имаме осветление с боксове и т н и маса за заснемване на продукти, тя е доста пластична...

Яки обективи - снима се в детайл всичко - и продаваме като луди [smile] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодарско на Боровинката и Алекс Студио Пловдив
Автор: ivodam   
Дата:   07-07-09 22:23

zoomaniak: Има си много неща за учене, да. Аз съм от ученолюбивите. Тук си пиша глупости, а тихомълком уча [smilie3]. По малко де, гледам да не се претоварвам на моята възраст. Изключително съм благодарен, че има хора, които не се впечатляват от вродената ми чепатост и имат търпение да ми обясняват разни неща. И не само срещу заплащане. Вярвам, че Господ ще ми даде възможност някой ден да се реванширам. [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »