Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: rlk   
Дата:   30-06-09 08:04

Сега съм с Виста НР-64бит, не че съм имал ядове, но все пак дочувам все добри отзиви за новата версия (то в началото винаги така казват) .... та, някой пробвал ли е и дали е доволен? И всякакви отзиви са добре дошли!


Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: BPAHKOB   
Дата:   30-06-09 08:14

Доста по-добра ОС от Виста. Явно не си се инетесувал до сега по форуми.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: mitku   
Дата:   30-06-09 08:17

Щом си доволен от Прозорци Виста, и от Прозорци 7 ще си доволен. ДребнитеМеки са направили 7-цата почти същата и реално изглежда и се държи като Виста + някой и друг ъпдейт отгоре. Стига да те задоволява цената - купувай. Но тез $50 най-вероятно са за някаква Домашна версия та и с това трябва да се съобразиш... Но ако и Вистата ти е Хоум - нямаш грижи. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: Тед   
Дата:   30-06-09 08:22

Който има Vista, да си слага SP2.
Още по-добре се държи ОС.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   30-06-09 08:28

В диска на последния брой на Computer Bild има съвсем безплатна и работеща версия на Виндовс 7, която е направена да се стартира като виртуално РС. Освен това пише, че можело съвсем официално да си я изтеглиш тестовата версия от страницата на Майкрософт и щала да работи до средата на 2010 година

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: suggs   
Дата:   30-06-09 08:39

Това е вярно. Можеш да си я изтеглиш съвсем легално и безплатно от сайта на Microsoft. Дават ти и ключ, валиден до март 2010.
Като цяло е олекотена Vista с някои екстри , но понякога създава проблеми - несъвместимост с хардуер, драйвери, програми, и т.н.



Публикацията е редактирана (30-06-09 13:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: asahi   
Дата:   30-06-09 08:40

Ако ще си купуваш Уиндоус $50 за седмицата е добра цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: Тед   
Дата:   30-06-09 08:41

Затова преди да слагате 7 си помислете.
Или чакайте да махнат повечето бъгавий до release.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: netizen   
Дата:   30-06-09 08:42

Няма Classic Star Menu - основателна причина да не им дам $50 [smilie23] Аз от Vista съм доволен... и да купил съм си я [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: asahi   
Дата:   30-06-09 09:01

Класик Старт Меню ще се появи - ако не от МС друг ще го направи. Гледайте как разпределя паметта, как управлява процесите. Интерфейса е преходен.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: mitku   
Дата:   30-06-09 09:51

Относно софуер и несъвместимост с хардуер и шофьори за 7-цата... сравнително малка вероятност има ако всичко работи във Виста (64 бит), да остане нещо неработещо в 7.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: krist   
Дата:   30-06-09 10:39

асахи, за интерфейса не съм съвсем съгласен - в същност, той е една от сериозните причини за повече консумация на памет и за това изхвърлянето на всякакви "красотийки" и ефекти е важна стъпка, ако искаш да изцедиш максимума от машината си.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: bobihot   
Дата:   30-06-09 10:53

Досега съм пускал почти всичко на 7 с драйверите за виста. А вече има почти за всичко дравери за 7. И се държи значително по-добре от предишните прозорци, като изключа за мен 2к. Аз старт менюто почти не го ползвам, а и така си ми харесва донякъде. Успях и да си сложа моята фонетична. На тестовете 3Д го даваше феноменално бързо, незнам възможно ли е? Имам чувството, че майкрософт са се надминали нещо? [smilie25] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   30-06-09 11:14

krist нали се сещаш че това ти твърдение важи само за бозата [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: Canon   
Дата:   30-06-09 11:19

Баба ме е учила, че докато не излезе поне един сървиз пак, да не инсталирам БОЗАв софт

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: danny_falin   
Дата:   30-06-09 11:42

[smilie5] брей тея баби все на хубави работи ни учат [smilie24] баба ти правилно те е учила, обаче при виндоус7 специално може и да не чакаш съвриз пак защото самия уиндоус 7 си е сървиз пак на виста и още от ртм ще си е железарка [smilie24] (той вече си е железарка а е бета версия)



Публикацията е редактирана (30-06-09 11:44)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   30-06-09 11:53

Уиндолс 7 ТРЯБВА да е по-добър от Виста. След пускането на Виста от Майкрософт осъзнаха много грешки (повечето от това че бързаха да изкарат Виста, а тя не беше готова за това). Ако Уиндолс 7 има същата съдба като Виста и останат отново голям брой от потребителите на PC на XP. Моята прогноза е краят на Майкрософт. А и 50% за операционна система са си смешна цена. Радвам се че Майкрософт са се вразумили относно цените на операционните си системи.



Публикацията е редактирана (30-06-09 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: danny_falin   
Дата:   30-06-09 12:12

няма как да мине по пътя на виста защото 7цата работеше стабилно още 10.2008ма
а сега сме 8 месеца след това и още не е излезнал ртм-а, 7цата ще е (тя е) бетон
а тези смешки за края на майкрософт граничат с психиатър, майкрософт така мазно са просмукали пръсти в цялата ит индустрия че човечеството вече е обречено на прозорци за масовката на веки

само какви са тези 50% за операционната система не разбрах ? може би 50те долара имаш предвид ?

да, 50$ за ртм си е направо кражба

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: exile   
Дата:   30-06-09 12:15

ако говорим за пре-ордър на файнъл рилийзка офертата си е повече от добра.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-06-09 12:22

dau, ми тя темата е за бозата, ако не си забелязал, та не знам за к'во подскачаш толкова.. за други ОС не се наемам да коментирам.. бозата колкото и да е бъгава и гнусна си ми върши работа и за сега нямам нужда да избивам комплекси с други ОС

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   30-06-09 12:46

danny_falin: $ имам предвид не % объркал съм знака.
Иначе по въпроса за "бетона" това тепърва ще се види.
А това, че Майкрософт са се застраховали вовеки е меко казано глупост няма да са първия монополист или огромна фирма която отива подяволите заради това че се мисли за нещо вечно.

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: borisyankov   
Дата:   30-06-09 16:09

Това е цена за приордър на Хоум версията. Аз лично не бих си взел точно тази. Или Хоум Примиум или Бизнес.

Цените след като излезе официално 7мицата ще са съвсем малко по-ниски от Вистата, така че който ще купува сега му е времето.

От друга страна в БГ има практика да можеш да си купиш ОЕМ версията без проблем така че и това е опция за по-евтин Уиндоус.


Колкото до сървис паковете - чакането на сървис пак може да е било валидно за Уиндоус '95 ама от тогава Лайв ъпдейтите промениха всичко. Да не говорим че тогава Бета програмата на МС-ци беше много по-малка, а сега я свалят милиони хора и бъг репортите идват от огромно количество различни машини.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   30-06-09 16:17

krist да нямаш генерални отклонения?

къде видя избиване на комплекси...

за боза не си струва и 1лв да даде човек...
просто който го направи е абсолютен грешник, ако имаше как и със закон да се забрани употребата...

особено пък за хора, които се занимават с фотография...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-06-09 16:30

имам даже няколко "генерални отклонения" ама по-добре да не се запознаваш с тях[smilie5] иначе - избиване на комплекси е да се буташ в тема, в която се разисква уин и НИТО ЕДНА ДРУГА ОС и да започваш да подскачаш срещу другите за това, че ползват уин с дебелия намек, че ти видите ли, не си от тях[smilie23] като не си - оди си у темите за други ОС и спи спокойно.. те, за уин казват, че и за музика не става ама си го ползвам и за музика и за фото без особени ядове, дори на моя задъртяващ вече лаптоп на 2,5+ години.. не е толкова важна техниката или софта, по-важното е ЗАУ-то, ако още не си го разбрал[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 за pre-order ($50) .... заслужава ли си?
Автор: pif4o   
Дата:   30-06-09 16:56

Определено Win 7 се очертава като много добър избор, опитах бетата гледах и демонстрации на дните на Майкрософт.
Чакам да излезе официално и минавам на него.
Както казаха други хора интерфейса е "преходен" но стабилното и най-вече бързо ядро е друга бира. Разбира се зависи и за какво ползваш компютъра де...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »