Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   22-06-09 18:02

някой купувал ли е нещо този сайт, как стоят нещата с транспота?
Мисля да поръчам ето това - цък
Та да попитам дали някой си е купувал този продукт? Да споделите впечатления, проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: El_Fuego   
Дата:   22-06-09 18:06

Пусни си една търсачка из форума и ще разбереш, че не си първият, а най-вероятно няма да бъдеш и последният, пазарувал от там.

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: cicomanco   
Дата:   22-06-09 18:11

Имам информация от човек , който е пазарувал , че това е надежден сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: ibex   
Дата:   22-06-09 18:18

Идват си нещата, малко бавно обаче, около 2-3 седмици. С колеги от офиса направихме поръчка - дребни неща за под $10, както и разни по-големи за по $100 - $200. Всичко си дойде, както трябва. Не е зле да се четат коментарите под продуктите, понакога това на картинката не е точно това, което идва в кутията (става дума за дизайна и цвета на продукта не, че идва нокторезачка, ако си поръчаш кюмбе). [smilie3]



Публикацията е редактирана (22-06-09 18:21)

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: docenta   
Дата:   22-06-09 18:35

Аз чакам една духалка за матрица вече 20 дни [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: djeckov   
Дата:   22-06-09 19:12

Аз лично също съм поръчвал и като изключим сроковете за доставка,всичко останало си е ОК![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: hristov2256   
Дата:   22-06-09 19:47

ТОзи продукт става ли на Canon EOS 350D + Speedlight 430EX ?

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   22-06-09 19:50

ами в коментарите на сайта един беше написал, че пали 580 ех без проблеми, значи 430 ех трябва да работи.

А колкото до поръчката, ако някой смята скоро да пазарува от там може да направим комбинка, предполагам, че ако са повече цвъчки имаме по-голяма вепоятност да се доставят нещата по-навреме, отколкото ако само поръчам трансмитерчето, естествено после ще си платя каквото трябва. Та ако има навитаци да драсната едно лично и ще се разберем, ако ли не тая седмица ще си поръчам от сайта.



Публикацията е редактирана (22-06-09 19:54)

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: ilchoni   
Дата:   22-06-09 21:19

Редовно си поръчвам какви ли не неща от този сайт. Пристигат ми точно за една седмица.
Онзи ден ми пристигна и на мен тригера, но не беше този модел.

Както писаха по-горе, чети внимателно и коментарите на клиентите, защото не винаги продукта отговаря на снимката.

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: Славов   
Дата:   22-06-09 21:45

Поне 10 поръчки имам, и всичко си идва точно и за около 10 дни до Стара Загора [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   22-06-09 21:48

абе каквито искат да са ги направили на фасон, важното е да пали светкавицата и тригера да има дупка за боцкането на кабел, щото нещо не виждам как ще синхронизирам още една светкавица с тоя комплект, но нещо не видях да продават тая евтинийка с два приемника.



Публикацията е редактирана (22-06-09 21:49)

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: mitakabus   
Дата:   22-06-09 21:56

Доста филтри на МАса съм взел от там и са доста добри - з апарите си са направо "без пари"! Има и доста други интересни фото глезотийки - имат някви нови филтри ама не сам ги пробвал - МАСА са тествани поне - пазарете спокойно![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   22-06-09 22:28

за Христов, ето тук на едно от моделчетата са си написали ,че е за канонски, демек не би трябвало да имаш проблем с това - цък

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: ilchoni   
Дата:   22-06-09 22:35

Ето този тригер си взех аз, действа безотказно [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   22-06-09 22:41

ми ще взема и аз да си поръчам един такъв. Изглежда темата се поизчерпа.



Публикацията е редактирана (22-06-09 22:44)

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: hristov2256   
Дата:   22-06-09 22:41

dimitar_p, мерси многo :)

Иначе, за да не се ровите пействам моделите, с които работи:

Canon SpeedLite 580EX II, 580EX, 540EZ, 520EZ, 430EZ, 430EX, 420EX, 420EZ, 380EX

Nikon SpeedLite SB-800, SB-600, SB-28, SB-27, SB-26, SB-25, SB-24

Olympus FL-50, FL36

Pentax AF-540 FGZ, AF-360 FGZ, AF-400 FT, AF-240 FT

Sigma EF-500 DG Super, EF-500 DG ST, EF-430

Sunpak Auto 2000DZ, 622 Pro, 433AF, 433D, 383, 355AFm 344D, 333D

Vivitar285HV (Older Vivitar 285/283 works only with PC sync)


Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   23-06-09 11:24

искам да попитам още нещо, колко ви излиза транспорта? Все пак пътя надува цената, гледам ги аз трансмитерчетата за 20 долара, ама пък дали с транспорта няма да ми излезе по-с9къпо отколкото да си го поръчам тук. Я ме светнете по тоя въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   23-06-09 11:26

Shipping - free. Ама кой да чете [smilie8]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: d_ave   
Дата:   23-06-09 11:26

а ако беше прочел леко по-внимателно в сайта щеше да забележиш, че освен ако не искаш нещо спешно по EMS, транспорта е БЕЗ ПАРИ!

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: d_ave   
Дата:   23-06-09 11:30

Иначе сайта е железен, стига да не е продукт, за който са "забравили" да отбележат, че го няма или не се разпродаде много бързо. Имал съм случаи, в които съм отказвал поръчка защото е трябвало да чакам около месец само да ги доставят (разбирай произведат) при тях нещата.
а между другото из базара по едно време се бяха навъдили бая тарикатчета, които продаваха дреболии от DX за 2-3 пъти над цената, дори още мисля, че може да се намерят такива обяви.
а между другото все не мога да намеря някой, поръчал нещо по-скъпо, GPS или подобна джаджа. ако се намират такива, ще се радвам да споделят дали са им цъфнали нещата на митница или пак в пощата. почти съм сигурен, че не е имало митнически истории, но откакто чаках 4 часа на любимият веслец за едни глупости, вече не ми се занимава да поръчвам по-скъпи неща, освен ако не съм сигурен, че ще пристигнат в пощата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   23-06-09 11:38

абе странно наистина. Колкото и пъти да съм поръчвала нещо от сайта, винаги ми е идвало за седмица, след като пратят имейл, че са ти го шипнали де.
Минават първо ден-два, понякога и повече, докато ти опаковат нещата, подготвят за пращане и тн. Но от момента, в който получа имейл, че е шипната пратката минава не повече от седмица докато реално я получа.

По въпроса за митниците. Забелязвам, че на пакета винаги пишат Gifts, и явно с това се решава проблема. [smilie3]


[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: dimitar_p   
Дата:   23-06-09 11:38

значи е безплатно на всякъде, това е хубаво, защото примерно в повечето сайтове, визирам американските, транспорта е безплатен само за региона.

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: lansky   
Дата:   23-06-09 14:33

привет - аз съм поръчвал GPS - 109 долара беше... заедно с него една батерия за никона и едно стъкло (за Д300)

навигацията работи перфектно, но батерията изобщо не зарежда - стъклото е някаква смотана отливка с едни дъги и практически е почти за боклука.

пристигат на адреса без разправии с митници, но вече имам едно наум с евтинджосите )))

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: d_ave   
Дата:   23-06-09 14:34

що не им писа бе, щяха да ти върнат парите. аз съм им писал за развалени неща, няма проблем, понякога искат снимка ако е нещо счупено, но за неработещи неща връщат без грижи

Отговори на това съобщение
 Re: dealextreme
Автор: lansky   
Дата:   23-06-09 14:36

ми то не е минало повече от месец - освен да им пиша )))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »