Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За Pocket Wizard Plus II
Автор: sir_sky   
Дата:   22-06-09 01:27

Здравейте, един въпрос за Pocket Wizard Plus II, знаете ли понеже виждам че се продават с различна честота за различните пазари, дали може например уизард с честота 433 MHz (както е БГ) да се ползва безпроблемно на пазар където честотата е примерно 344 MHz (Американцита се с тази) ? Това че и двата уизърда трябва да са с една честота е ясно!

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: GenaDP   
Дата:   22-06-09 02:02

На къв пазар? Ти ще снимаш ли, или ще ги продаваш? За първото - може, за второто - не (поне официално).

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: holden   
Дата:   22-06-09 07:52

Честотите се регулират от местните агенции. В Щатско е забранено да се излъчва на определени честоти (всъщност е забранено да се излъчва на каквито и да е честоти освен тези на които е разрешено, което е всъщност почти същото, обаче не мога да си спомня защо отворих тези скоби и не ми се трие вече написаното щото ще ми се изхаби клавиша дето трие назаде, че много го използвам напоследък, но май не достатъчно). Затова например PW за китайските пазари е забранено да се използват в Щатско. Вероятно Щатските няма да се сработят с европейските.

Моля не четете по-горе написаното, щото съдържа големи глупости (но е вярно).

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: sir_sky   
Дата:   22-06-09 08:36

Въпроса е дали ще работят в Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: hash   
Дата:   22-06-09 08:56

казаха хората - технически ще работят щатските в европа. законово вероятно е забранено. щатски и европейски заедно няма да работят където и по света да отидеш :)

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: sir_sky   
Дата:   22-06-09 09:00

да, да, щатски с европейски и в официалния сайт си пише че заедно няма да проработят. аз иначе съм в Япония, където е подобно на щатите - 315 MHz, и мисля да си взема европейски за това се чудя!

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: sir_sky   
Дата:   22-06-09 11:39

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За Pocket Wizard Plus II
Автор: foe   
Дата:   22-06-09 16:23

Аз съм с американски плюс 2 и си ги ползвам в БГ

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »