Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля, услужете !
Автор: cr1m1nal   
Дата:   19-06-09 12:26

Здравейте!

Имам следния проблем: забравих си зарядното за цъкалато в Русе и нямам път на там следващите десет дни, а ми се налага да го заредя. От Ямбол съм и снимам с Nikon D50 (батерията е
EN - EL3a). Много ще съм благодарен, ако някой услужи със зарядното си за няколко часа.

Благодаря предварително![shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: pluha   
Дата:   19-06-09 12:50

Е с тоя ник как да ти услужи човек[smilie11]

Извинявай ама не се сдържах [smilie5] [beer] А сега сериозно. Мога да намеря за Д80. Според това излиза, че зарядното за Д80 ще ти свърши работа. Мога да те свържа с мой приятел и той да ти зареди батерията.[beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: CanoniO   
Дата:   19-06-09 12:58

Плъх се присмива на криминал за ник-а[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: cr1m1nal   
Дата:   19-06-09 13:05

Звучи чудесно! Само казваш къде и кога трябва да се появя!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: pluha   
Дата:   19-06-09 13:45

CanoniO написа:

> Плъх се присмива на криминал за ник-а[smilie18] [smilie18]
> [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Нали трябва да става купон, иначе не е интересно.


Ужасно съжалявам, но чак сега видях, че става въпрос за Ямбол. Аз си мислех, че е за София (незнам защо реших така). Поне разбрахме, че зарядното от Д80 става. Така поне има по-голям шанс да се намери. Успех! [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: ilcoin   
Дата:   19-06-09 13:54

Ако има кой да ти го прати, с куриер ще ти го доставят за една вечер и ще ти струва по-малко от 10лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-06-09 14:10

Ако има някакъв магазин дето да продават такива апарати там - може и да ти свършат рАботата - Обясняваш им каква е ситуацията, оставяш си батерията на тяхно зарядно за 2 часа и минаваш да си я вземеш после ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, услужете !
Автор: cr1m1nal   
Дата:   19-06-09 16:30

Няма кой да го прати ... в квартирата ми е зарядното :( .... а за магазин ... не знам в Технополис дали не продават Никони, но ще проверя!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »