Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony Cybershot W5
Автор: 798099   
Дата:   19-06-09 08:33

За втори път апаратът ми прави един и същи номер. Разваля се задвижката на обектива. Първият път беше в гаранция и ми се "размина". Сега търся мнение по въпроса: къде да го дам за ремонт и дали изобщо си заслужава да го правя. Когато го купувах беше "топ" модел и струваше над 500 лв. Сега апарати от този клас са по 150 - 200 лв. Нямам представа колко ще ми искат, а не ми се ходи от сервиз на сервиз. Затова, първо питам.


Отговори на това съобщение
 Re: Sony Cybershot W5
Автор: mitakabus   
Дата:   20-06-09 07:41

Сега, на колко месеца ползване е апарата? Пазиш ли бележка от гаранционния ремонт??
Ако е бил с 1 година гаранция, сега си във втората можеш да предявиш иск за ремонт на техниката в рамките на 2 години от закупването и дори и да е била с 1г гаранция - АКО ДЕФЕКТА ПАК Е СЪЩИЯ КАТО преди и имаш ДОКУМЕНТИТЕ за което/когато е бил на сервиз! Това е в частност от тази прословута 2 годишна гаранция която освен , че е зса съответствие покрива и този тип проблеми но само този ...поне скоро ме светнаха за тази врътка юридически...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Cybershot W5
Автор: 798099   
Дата:   24-06-09 09:26

Благодаря, но за съжаление апаратът е на поне 4 години. Тъкмо бяха излязли. 5,1 мегапиксела тогава беше "върхът на сладоледа". Е, да ама го изблизах[smilie22].
Мисля, че в крайна сметка ще го бракувам. Служебен е, но ми е жал за него, защото наистина правеше добри снимки. Оптиката е Zeiss!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »