Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Online принтиране на снимки
Автор: Dr.Evil   
Дата:   18-06-09 19:53

Мине се не мине и по форумите срещам мнения за сайтове където си качваш снимките и те после ти ги пращат принтирани вкъщи. Обаче никога няма линк да му се не види :Р. Та затова рекох да попитам, ако някой може да ми даде някакъв линк и то към сайт, който ще мога да ползвам в Стара Загора, ще бъда много благодарен :).

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: aliengg   
Дата:   18-06-09 21:23

atera@atera.bg, но само за големи формати - от 30 х 40 см нагоре (Там, къдетото повечето приключват, АТЕРА оттам започват ;)).
Прати мейл и ще ти изпратят цени, материали и т.н....

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: laplabe   
Дата:   18-06-09 22:21

http://printo.bg/
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: vesquto   
Дата:   18-06-09 22:56

Ей тук! Аз поне съм доволен! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: BirdOfPray   
Дата:   18-06-09 23:46

какви формати ще печаташ... и в кой град си!

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: evelinster   
Дата:   19-06-09 09:12

online поръчка на снимки


Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: seymour_sz   
Дата:   19-06-09 09:44

А защо тни е онлайн - нямаш ли време да минеш през някое фото из града? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: kadar   
Дата:   19-06-09 12:05

Къде в Ст.Загора копират снимки добре ? И аз имам да си копирам стотина броя 15/21 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: uzunova   
Дата:   19-06-09 14:19

От Ст эагора съм- фото Фокус-0887701184 Наемам се да ти ги изкопирам макс.добре!Светлана Узунова съм-обади се да ти дам скайп и цена!

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: ratm18   
Дата:   19-06-09 15:05

И аз съм за фотолан.

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: Dr.Evil   
Дата:   19-06-09 15:24

И аз имам доста за принтиране и понеже ще ходя до Office1Superstore за да принтирам 2-3 снимки в наистина големи формати (А1 или А0), та исках да видя ако има некой убаф сайт, да не се разкарвам и до фото после. Иначе принтирам 20/30 и по-рядко 30/40 (не се залъгвайте по тия снимки дет съм качил, 5 мп знам че не изглеждат добри на 30/40)

До сега съм принтирал в Ст. З. два пъти във фотото с/у магазин Слънце, един път във Фуджи в мола и в Дукса и като че ли съотношението качество/цена е най-добро във Фуджи, ама немога да го твърдя със сигурност, щото не съм критерии :).

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: didesignbg   
Дата:   19-06-09 15:33

fotolan - правят грешки, забравят, системата за поръчки не е много добра. Качество - горе долу добре. Така ми осраха едно двд, че просто прецених че не си заслужава да работя с тях каквото и да било.
http://www.snimkitemi.com - горе долу стават, обаче и те забавят много. Читаво качество.
Много широка мрежа на доставки имат. Може наистина да си вземеш снимките от фотото до вас, поне в София.

Като цяло за да си поръчаш снимки трябва да направиш поне едно, обикновено повече телефонни обаждания.

Няма да фалират фотота ли...

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: vast69   
Дата:   20-06-09 00:35

http://www.photobox.de/

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: kadar   
Дата:   20-06-09 09:42

И аз съм много доволен от uzunova /фото ФОКУС , нямам никакви забележки и смятам пак там да отида :)

Отговори на това съобщение
 Re: Online принтиране на снимки
Автор: simbon4o   
Дата:   20-06-09 12:37

очаква се скоро да предлагаме и ние такава екстра. За сега го правим но нямаме още отработена система на получаване и не работи все още ftp-то. Иначе качеството вече някои хора го провериха могат да кажат[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »