Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Digital Photo-Video Magazine (BG)
Автор: Skyrider   
Дата:   13-06-09 17:13

Здравейте,
Досега не съм писал във форума, търсих подобна тема, но не открих. Търсейки списания за фотография, по възможност български, попаднах на само едно и то е това тук:
http://www.preszona.com/product.php?p=1051

Списанието ме заинтрегува и то още повече, когато разбрах, че партньори са му и фото-форум.
Въпроса ми е следния: Списнието излиза ли все още, защото търсейки из гугъл поднах само на стари броеве от 2006 до 2008г. и то не всички. За 2009г. не можах да намеря нищо. Тъй като е средата на годината и ако излиза би трябвало да са минали няколко броя. Възможно ли е да се абонирам сега за цялата година и да получа всички 6 броя или вече е късно. От къде мога да се абонирам, кога излиза и т.н? Интерисуваме всякаква информация за него, защото наистина ме заинтрегува, особено защото май е единственото на български. Ще съм благодарен на помощ.

P.S. Ако знаете и други списания, или такива, които се предлагат в България, дори и чужди ще се радвам да ги споделите.

Поздрави, Ивайло!

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Photo-Video Magazine (BG)
Автор: graphix   
Дата:   13-06-09 18:56

[smilie24] за темата

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Photo-Video Magazine (BG)
Автор: e-mil   
Дата:   13-06-09 19:18

Полезни линкове

Отговори на това съобщение
 Re: Digital Photo-Video Magazine (BG)
Автор: photostoykov   
Дата:   14-06-09 23:12

Списанието престана да излиза в печатен вид! Причините са разбираеми ...
Повече за електронният му вид на:
photomoment.bg
и dpv.bg

[smile]



Публикацията е редактирана (14-06-09 23:15)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »