Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 портфолио
Автор: paparazzo   
Дата:   02-01-09 15:42

Здравейте скъпи колеги
натиснах линка портфолио и сега не съм наясно с едно нещо
там пишеше че ще бъдат разгледани 5 снимки но аз имам повече от 5 които са пуснати за гласуване ... как да разбера кои снимки ще стигнат до хората които би трябвало да оценят фотосите
Благодаря предварително !!!


Отговори на това съобщение
 Re: портфолио
Автор: humn3to   
Дата:   02-01-09 15:47

последните ти пет[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: портфолио
Автор: paparazzo   
Дата:   02-01-09 15:53

последните 5 пуснати за гласуване ??? или последните 5 качени

Отговори на това съобщение
 Re: портфолио
Автор: Deschain   
Дата:   09-06-09 16:00

Сега, след смяната на дизайна и новите опции, пак ли се гледат последните 5 качени снимки? Или се гледат тези в категорията "избрано от автора" , защото в опцията за добавянето на снимки към нея пише "подреди портфолио" ? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: портфолио
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 16:11

А,къде е бутончето или опцията да си сложа снимки в "избрано от автора"? Не мога да го открия.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: El_Fuego   
Дата:   09-06-09 16:30

А прочетохте ли си новия текст в профила преди да пратите портфолио?



За портфолио се смятат снимките в профила Ви. Необходимо е да имате най-малко 5 снимки в профила за последната 1 година, които трябва да са пуснати за гласуване.

Ако смятате че те са достатъчно добри и впечатляващи, че Ви представят откъм най-добрата ви страна като фотограф, няма защо да чакате оценката на потребителите на сайта. Натиснете линка по-горе.

При прегледа на портфолиото Ви ще имаме предвид на първо място идеята и внушението на снимките, на второ - тематиката и на трето техническите достойнства на кадрите.
Портфолиото Ви може да не бъде одобрено ако в снимките Ви липсва внушение, идея, уловен момент, настроение или разказана история. Ако са тип семеен албум - "аз пред паметника, къщата, колата...", банално заснети туристически кадри, безцелно снимани баири, полета и небета, папарашки снимки на плажа, цветенца, пчелички и тревички или домашни любимци. Ако снимките Ви са с ниско качество, неподходящо осветени, ако издават непознаване на основни правила за композиция, светлина и цвят.



Трябва да има поне 5 от последната година. Ако са повече - още по-добре.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »