Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 14.08 update: free shipping for Bulgaria
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   09-06-09 14:30

Миналата седмица исках да поръчам да ми внесат LensCoat от един магазин, но не се получи. За това проучих нещата и се оказа че от официалния сайт LensCoat.com шипват директно до адрес в БГ и може да се поръчва с Виза и Мастеркард. [smilie24]

Пуснах поръчката с обикновена пратка, чарджнаха ме 13 долара за шипмънта, освен цената на LensCoat-овете. Най-забавното бе, че си пуснах поръчката вечерта в четвъртък миналата седмица и днес сутринта в 9 часа ми го доставиха в офиса (това са 3 и половина работни дни)! [smilie10]

Така че може спокойно да си пазарувате от този сайт, проверена е ситуацията. Не е обходимо да плащате на фирми да ви го доставят за да ви слагат ДДС и печалба за тях. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: alsash   
Дата:   09-06-09 14:40


http://www.lenscoat.com/images/70-200f4is_ma.jpg

направо невидими[smilie24]



Публикацията е редактирана (09-06-09 14:41)

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: muu   
Дата:   09-06-09 14:46

шоти, боди-гард прото дали си им ползвал? интересува ме дали намалява шума от апарата... [beer]



Публикацията е редактирана (09-06-09 14:46)

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   09-06-09 14:56

Коута пази и от леки удрания, издрасквания и най-вече от изпотяване при резки температурни промени.

Сьхранява отличния вид на обектива, което е от значение при продажбата му.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: asahi   
Дата:   09-06-09 15:08

Направо Стелт!

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: d_ave   
Дата:   09-06-09 16:15

От UK ли е клеймото? Ако да, значи нормално за толкова време да дойде:) на мен ми е пристигала пратка по нормална поща от австралия за 4 дни:)

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   09-06-09 16:28

Не, от Ню Джърси, Щатите. За това говорим - големи бързаци са! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: d_ave   
Дата:   09-06-09 16:36

браво на тях, явно ги пускат директно в разпределителна:) аз съм гледал по тракинг номерата, че обикновено излитат или от чикаго или от ню джърси, та за това:)

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ivodam   
Дата:   09-06-09 17:47

Шоти, сподели по-конкретна информация, за да е полезно за хората, в частност с кой куриер е била направена доставката и каква стойност е била декларирана на пратката.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   09-06-09 17:53

всичко си е по закона, както трябва.

А куриера е USPS, пише си го в сайта:

http://www.lenscoat.com/shipping.php

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: Любител2   
Дата:   09-06-09 21:54

И хубави цени!!

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   09-06-09 23:47

тези неща никога не са били от най-евтините аксесоари, но за цената си се отплащат в пъти. Аз ако имах нещо различно от телеобектив пак бих го облекъл в ленс коут.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-06-09 23:53

Супер

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: zhbuts   
Дата:   10-06-09 00:48

наистина пазят кюнците. особено по чукарите.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ivodam   
Дата:   10-06-09 07:56

ShotlandetsaWildlife: Имах предвид кой куриер тук ти е обслужил доставката и ти я е докарал до вратата, защото има големи разлики. ТНТ са ми доставяли скъп тромпет до вратата без никакви разправии, а ИнТайм миналата седмица ме караха да ходя до митницата и да пускам декларация за палатката, въпреки, че не дължах мита и ДДС.

По закон, ако доставката ти е била на стойност над 45 Евро, би трябвало да ходиш до митницата.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: GM   
Дата:   10-06-09 08:40

pd написа:

> Супер

Кое му е супер,че не разбрах?[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   10-06-09 10:29

Иво, пак не си разбрал. Стойността е 140 евро, когато физическо лице пазарува онлайн от юридическо лице.

Куриера е USPS, нали писах по-горе?

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 update: free shipping for Bulgaria
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   10-06-09 10:34

Днес получих следния мейл (тия хора ме смаяха направо!):

"Hi Nikolay,

Thank you for your recent LensCoat purchase and the kind words for us on your Photo Forum. Unfortunately we can’t take credit for the fast delivery since we are not in control of thar and sometimes it takes a bit longer (most times). But we try to ship our orders out right away since that is in our control.

I would like to offer you and your Bulgarian photography friends a FREE SHIPPING coupon on orders of $100 or more. This coupon will be good through the June 17th 2009. It is ok to post it on your Photo Forum.

Thanks again for your support!

Best regards,
Sales
www.lenscoat.com"

Който иска да пазарува lens coat-s, да ми пише PM, да му пратя кода за фри шипинга [beer]

Така се прави бизнес [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 upda
Автор: drkskwlkr   
Дата:   10-06-09 10:35

Наистина много добра пазарна постъпка! [smilie24]

P.S. Само да кажа, че ние с широките и нормални обективи се чувстваме дискриминирани от заглавието на темата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 update: free shipping for Bulgaria
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   10-06-09 10:44

Автор: ShotlandetsaWildlife

Аз ако имах нещо различно от телеобектив пак бих го облекъл в ленс коут.


Нема смисъл, то за другото си има други облицовки, но може да се ползува и без такива.[smilie5]

Много изгодно, може да се възползувам и аз.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 update: free shipping for Bulgaria
Автор: asahi   
Дата:   10-06-09 13:17

Тъй ами! В тази криза всяка продажба е ценна.

А като им гледам продукцията нито е високотехнологична, нито материалоемка - има терен за отстъпки.

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 update: free shipping for Bulgaria
Автор: yavorberov   
Дата:   10-06-09 13:43

Благодаря, Инфото е ценно. Не знаех даже че съществуват такива работи[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 update: free shipping for Bulgaria
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   10-06-09 13:56

асахи, тези коутове са си класика и това са им цените от години, дори май преди година и половина поскъпнаха. Те не се влияят от кризи и тем подобни глупости. Така че това си е супер оферта за тези които сега ще поръчват [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 upda
Автор: tziko   
Дата:   10-06-09 14:31

Като стана дума за опазване на техниката, Някой знае ли в БГ дали може да се купи Боди Армор от тези модели http://www.cameraarmor.com/
в е-бея няма доставка до БГ. Изглеждат ми полезни нещата, ако някой има опит да сподели и да каже от къде може да се купи подобно нещо. [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: До използващите телеобективи: LensCoat с доставка до вратата ви / 10.07 update: free shipping for Bulgaria
Автор: ivodam   
Дата:   10-06-09 17:47

Ники, USPS са просто пощите на САЩ. Тук нямат офис, така че най-вероятно пратката ти е била доставена от куриер на Булпост.
Сега, пак, за трети път сигурно обяснявам: като физическо лице и т.н. до 150 евро не дължиш мито и ДДС, обаче по закон над 45 евро СИ ДЛЪЖЕН да минеш митница и да попълниш митническа декларация с нулеви ставки. Не знам от какъв зор, вероятно заради статистиката. И тука идва вече въпросът кой куриер тук ще те обслужи, защото идиоти като ИнТайм тичат да ти манифестират пратката пред митницата, а други, явно като в твоя случай, не се занимават с глупости и ти я носят без много шум.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »