Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Споделете мнение за раница
Автор: vakko   
Дата:   30-05-09 08:19

Здравейте колеги моля Ви да споделите вашия опит относно раница,която е подходяща за 1 ДСЛР и лаптоп.Другото условие е да е на достъпна цена.Благодаря предварително на всички отзовали се!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: nokoloff   
Дата:   30-05-09 09:04

Достъпна цена?


http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=23&cat=109&product=2191&show=additional#slides-pane-0


Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: djogata   
Дата:   30-05-09 09:33

Lowepro fastpack 250, събира DSLR с три-четири обектива, компютър, и има и джоб за друг багаж.

Аз имам такава и съм много доволен - по принцип ми събира всички обективи, не съм професионалист и не нося твърде много техника, за професионално ползване обаче ще е малка.

Но пък за любител е екстра - удобна, има и голям джоб за други джунджурии като телефони, дрехи, бумаги и т.н.

Цена - май не е много достъпна обаче [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: posejdon84   
Дата:   30-05-09 10:07

Lowepro Compu Daypack аз сам с такава и сам доста доволен а,и цената и е прилична сега е 100лв в павилиона!!! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   30-05-09 10:10

И аз съм с такава, много доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: vakko   
Дата:   30-05-09 11:09

Благодаря на всички за мненията.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: asahi   
Дата:   30-05-09 11:16

Вземи си чарколяците и иди в Павилиона, Синтезиса или Фотолан. Там има много чанти и раници на Лоупро и можеш да пробваш. Нареди си джунджуриите вътре и ще получиш най-точното мнение по въпроса.

Забелязвам, че някои вечно търсещи колеги имат вече по 4-5 чанти/раници. Ако търсиш нещо евтино и употребявано - кажи.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: vakko   
Дата:   30-05-09 13:23

Колега какви раници предлагаш втора ръка?

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: asahi   
Дата:   30-05-09 23:08

Значи търсиш. Тогава попитей форумците така: Някой да иска да си ъпгрейдне старата раница?

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: roumen6   
Дата:   31-05-09 12:44

аз продавам Lowepro Flipside 300. самоче не е втораръка, а е чисто нова. с 20% под магазинната и цена

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: 5RP   
Дата:   31-05-09 13:22

С риск да ме "отсвирите" за въпроса го поставям за компетентно мнение: Търся си раница, която да събира тяло + конвертор + канонски 70-200. Казаха ми, че раниците на Lowpro със страничен достъп са опасни да не изпадне апарата, а на тези Flipside им е труден достъпа [smilie11] Не съм профи и си търся нещо удобно и сигурно. Склонен съм и на втора ръка. Какво Ви е мнението и имате ли предложения?


Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: nikidi   
Дата:   31-05-09 13:44

виж раниците на ката - http://www.kata-bags.com/product.asp?Version=Photo&p_Id=347


въпреки, че слона сега ще ти каже, че по-грозни не е виждал, но както казват старите хора гроздето е кисело [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: El_Fuego   
Дата:   31-05-09 13:58

5RP, виж серията Velocity на Tamrac.

Ред.: Грешка, не видях, че искаш да събира и лаптоп.



Публикацията е редактирана (31-05-09 17:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: asahi   
Дата:   31-05-09 15:58

"Казаха ми, че раниците на Lowpro със страничен достъп са опасни да не изпадне апарата, а на тези Flipside им е труден достъпа"

Досега нещо ми е излизало от раницата само ако е отворена. От затворена раница и котка не може да излезе.
Иди в някой магазин с фотоапарата и пробвай кое къде и как влиза, какъв е достъпа и дали ще ти е удобно.

Имал съм SlingShot и Fastpack, но не мога да кажа на кого какво точно ще му е удобно.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: Lafera   
Дата:   31-05-09 16:41

5RP виж Tamrac 3375 и Tamrac 3385...

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете мнение за раница
Автор: nicknay   
Дата:   31-05-09 17:37

Ползвам FastPack 250, когато искам да си нося цялата стъклария и аксесоари.
Мятал съм я и с незатворен страничен джоб, но апарата не е изпадал, защото има ръбове на джоба, които му пречат спокойно да излиза.

Така че - спокойно. Естествено, трябва да си следиш да е затворена, за да си спокоен.

Иначе нося в нея:
+ 15,4 инчов лаптоп, зарядни, външни дискове, мишка.
+ Канон 50Д, сигма 10-20, канон 28-135 (на тялото), канон 70-300, светкавица 430ЕХ, филтри, зарядни, батерии, почистващи инструменти...
+ каквото още ми е необходимо...

Така че - много добро решение за фотограф-любител със средно количество техника.

На базата на това, и като се има пред вид, че е LowePro, мисля че цената от 149 лева в Павилиона е доста добра.
[beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »